Enter your keyword

Lorenzo Molina

Nauczanie hiszpańskiego to moja największa pasja!.

Dzień dobry , Nazywam się Lorenzo Molina i jestem nauczycielem i dyrektorem generalnym. Wiele lat temu ukończyłem psychologię w Granadzie, co oczywiście bardzo pomaga mi w codzienniej pracy z uczniami . Moja pasja do nauczania rozpoczęła 30 lat temu. Najpierw testowałem czy w ogóle lubię nauczać. Na samym początku myślałem, że to będzie krótkie doświadczenie! Jednak do dzisiaj tutaj jestem i muszę przyznać, że jest to niezwykła praca. Nie zamieniłbym jej na żadną inną.

Koordynuję także pracę innych nauczycieli w szkole. Dbam także o dobrą organizację działań społecznych i kulturalnych naszych uczniów. Oprócz nauczania jest to jednen z najmocniejszych punktów Alhambra Instituto. Co roku przygotowujemy bardzo ciekawy plan zajęć dodatkowych na każdy miesiąc . W każdym tygodniu, po zajęciach, organizujemy wyjścia do muzeów, teatrów, katedr, świątyń i najważniejszych obiektów kulturalnych w Maladze. Również w weekendy istnieje możliwość brania udziału w zorganizowanych wycieczkach po całej Andaluzji. Warto skorzystać i poznać najważniejsze andaluzyjskie miasta.

Oprócz nauczania jedną z moich pasji jest gotowanie. Często organizuje lekcje gotowania w naszej szkole. Przygotowujemy wspólnie najbardziej znane dania kuchni hiszpańskiej.

Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego w szybki, nowoczesny i zabawny sposób, zwiedzieć nasze miasto i okolice oraz spróbować najlepszej paelli w całej Hiszpanii, możemy to dla Ciebie przygotować! Widzimy się w Alhambra Instituto?