Enter your keyword

Joaquín Chacón

Załżyłem Alhambra Instituto w roku 1980. Muszę przyznać, że jestem dumny, że już od tak dawna nauczamy tutaj hiszpańskiego dla obcokrajowców.

intensive Spanish language course,Alhambra Instituto Spanish language school Spanish courses for beginners - intensive spanishcourses” Jestem przekonany, że nauka hiszpańskiego jest ważniejsza niż kiedykolwiek w gospodarce światowej. Założyłem Alhambra Instituto, aby zapewnić studentom od samego poczatku jak najlepszej jakości metody nauczania. Po 30 latach mogę śmiało stwierdzić, że jesteśmy najlepszą szkołą jezyka hiszpańskiego w Maladze. Doświadczenie, miłość do języka, własnej kultury i historii. Wszystko to możesz znależć w Alhambra Instituto.

Jako młoda osoba nauczałem w szkole, prowadziłem także wycieczki kulturalne w Maladze i całej Andaluzji. Teraz przyglądam się jedynie pracy młodszych kolegów. Daję dużo wolności młodym nauczycielom. Oczywiście twierdzę, że osią powinna być jednak nasza metodologia, ponieważ nadal jest ona bardzo dobra. Wiem jednak, że świat się zmienia i idzie do przodu. Często młodzi ludzie pokazują mi wiele różnych ciekawostek technicznych, o których wcześniej nie miałem pojęcia.

Cieszy mnie kiedy widzę rzesze młodych ludzi przybywających do szkoły. Cieszy mnie także fakt, że przyjeżdżają do nas uczniowie sprzed 30 lat. Nadal pamiętają oni swoje przygody, doświadczenia w szkole. Nauczyliśmy już hiszpańskiego kilka pokoleń. Z tego właśnie jestem dumny.

Jestem dumny z moich pracowników. Cieszę się widząc szczęśliwych ze swojej pracy nauczycieli i z naszej bardzo dobrej ekipy marketingowej. Dzięki naszym międzynarodowym pracownikom co roku bieżemy udział w nowych i coraz bardziej interesujących projektach.

Polski rynek jest dla nas coraz ważniejszy i mamy nadzieję co roku podwajać liczbę polskich studentów w szkole. Jestem przekonany, że chęci do nauki języka hiszpańskiego nie brakuje. Czasami zawodzi tylko czas i brak środków ekonomicznych.

——————————————————————-

Dyrektor Alhambra Instituto Joaquin Chacón Rueda był również założycielem kilku innych szkół hiszpańskiego. Jest założycielem i byłym prezesem szkoły Malaca Instituto i Klubu Hiszpańskiego w Maladze. Joaquin ma Licencjat z Ekonomii, Magistra z Turystyki i Marketingu + 2 lata post doktoranckie z Finansów na Uniwersytecie w Maladze. W wolnym czasie Joaquín lubi podróżować, słuchać muzyki, jeżdzić na rowerze i czytać powieści historyczne .. „