Enter your keyword

Francis Muñoz

Jestem najmodszym profesorem w Alhambra Instituto. Dzięki nauczaniu mam już wielu znajomych z całego świata.

Cześć, jestem Fran. Mam dyplom ukończenia pedagogiki na Uniwersytecie w Maladze. Ponadto, ukończyłem różne kursy takie jak na przykład: „DELE A1 i A2 Expert” czy „Nauczanie w środowiskach wirtualnych: Moodle”. Zarówno pierwszy jak i drugi kurs były prowadzone przez Instytut Cervantesa.

W Alhambra Instituto pracuję od lutego 2012 roku. Po zajęciach prowadzę także specjalną stronę ćwiczeniową przeznaczoną tylko i wyłącznie dla naszych uczniów. Prowadzę także facebooka, google plus i twittera Alhambra Instituto.

Uwielbiam pracę w tej szkole z powodu atmosfery. Nauczanie w Alhambra Instituto to wspaniałe doświadczenie, ponieważ naucza się rodzimego języka, który się kocha. Innym czynnikiem jest to, że szkoła ma świetną metodę nauczania. Przykładamy tutaj dużą wagę do mówienia j i praktycznego wykorzystywania zdobytej wiedzy. Uczniowie to bardzo doceniają. Jest to jeden z głównych powodów, dla których uczniowie wracają na kursy w Alhambra Instituto.

Lubię sport, filmy i dobrą zabawę z przyjaciółmi i uczniami. Przyjedz na kurs, wyjdz z nami do kina lub na imprezę. Po zajęciach w szkole zawsze warto gdzieś z nami wyjść. Czekamy na Ciebie!