Enter your keyword

Zapraszamy w lipcu do Malagi

Zapraszamy w lipcu do Malagi

Zapraszamy w lipcu do Malagi

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wakacje do doskonały czas na wypoczynek. Jeśli lubisz ciepło, słońce, gorący piasek i morską bryzę to zdecydowanie powinieneś przyjechać tutaj na wakacje. Oczywiście jeśli nie znasz tutaj nikogo i nie mówisz także po hiszpańsku, warto zainwestować w siebie i wybrać się także na wakacyjny kurs języka hiszpańskiego. Organizujemy wakacyjne grupy językowe dla młodzieży szkolnej, dla nauczycieli i wszystkich zainteresowanych językiem i kulturą Hiszpanii.

summer mLAGA 2013

Spotkasz tutaj ludzi z całego świata. W wakacje przyjmujemy studentów w wieku od 16 roku życia. Nasi najmłodsi studenci mieszkają u naszych hiszpańskich rodzin goszczących. Starszym studetom oferujemy zakwaterowanie w naszych apartamentach dzielonych z innymi studentami. Nasze zakwaterowanie jest położonej w przepięknej okolicy bardzo blisko morza i szkoły.

Oprócza kursów wakacyjnych i zakwaterowania oferujemy interesujące zajęcia dodatkowe. Odbywają się one popołudniami. Zawsze uczestniczy w nich jeden z naszych nauczycieli i dodatkowy przewodnik. Wszystko wykładane jest języku hiszpańskim.

Jesteśmy przekonani, że z naszymi nauczycielami i podczas całego pobytu zdobędziesz niesamowicie dużo informacji o kulturze  i historii Hiszpanii. Opanujesz dodatkowo wiele zagadnień językowych.

Pierwszy letni kurs zaczyna się 6 lipca 2015. Zapraszamy!

on_the_rocks

nauka jezyka hiszpanskiego w maladze, program hiszpanskiego stworzony dla grup szkolnych, szkolne wyjazdy grupowe do hiszpanii, hiszpanski w maladze

three_girls