Enter your keyword

prywatne studio apartamenty, prywatne mieszkania dla studentow

Prywatne Apartamenty

Kurs hiszpańskiego prywatne mieszkania dla studentow ,Mieszkania dzielone z innymi uczniami -

Alhambra Instituto dysponuje wieloma prywatnymi apartamentami. Są one położone bardzo blisko szkoły i plaży oraz w dogodnej odległości od przystanków autobusowych, dzięki czemu można szybko możesz dojechać do centrum Malagi.

Alhambra Instituto i jej apartamenty znajdują się w przepięknej dzielnicy, o nazwie Pedregalejo. Jest to stara rybacka dzielnica, która ujmuje wszystkich swoim niepowtarzalnym klimatem. Znajduje się tutaj dużo barów i sławnych malageńskich restauracji, do których warto zajrzeć. Mieszkając w tej dzielnicy bardzo łatwo nawiązać kontakt z tutejszymi mieszkańcami. Wszystko znajduje się tutaj bardzo blisko szkoły: supermarkety, małe sklepiki, poczta, kościół, szpital, przychodnie, restauracje, kawiarnie i oczywiście przepiękne plaże!

Nasze prywatne apartamenty to zazwyczaj mieszkania z jedną sypialnią, salonem, łazienką i kuchnią. Wszystkie są w pełni wyposażone i przygotowane dla naszych uczniów. W indywidualnych przypadkach, oferujemy także prywatne apartamenty dla całych rodzin. Są to mieszkania dwu- lub trzypokojowe i ich cenę ustala się indywidualnie. Wszystko zależy od  długości pobytu i liczby osób. Często cena jest znacznie lepsza niż w hotelu, dlatego polecamy pytać o prywatne mieszkania.

KURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII prywatne mieszkania dla studentowNasze prywatne apartamenty są bardzo dobrze wyposażone. Znajdziesz w nich wszystko to, czego będziesz potrzebować podczas pobytu w Maladze. Dodatkowym atutem jest także fakt, że w tych apartamentach będziesz mieć dostęp do internetu.

 

Co tydzień mieszkania są sprzątane przez naszą sprzątaczkę. Zmienia ona także pościel i pozostawia wszystko w należytym porządku. Istnieje także możliwość rezerwacji prywatnych apartamentów z klimatyzacją.