Enter your keyword

Mieszkania dzielone z innymi uczniami

Studenckie mieszkania, przyjedz do Malagii, rozpocznij kurs hiszpańskiego z nami i zamieszkaj w naszych mieszkaniach studenckich

Nasze mieszkania są świetną opcją dla uczniów pragnących odrobiny niezależności. Mieszkają w nich uczniowie Alhambra Instituto pochodzący z różnych krajów. Takie grono zawsze stwarza idealną okazję do wymian kulturalnych. Masz możliwość wyboru zakwaterowania w pokoju jedno- lub dwuosobowym (jeśli przyjeżdżasz z osobą towarzyszącą).

Uczestnicy naszych kursów mogą zarezerwować mieszkanie oferowane przez szkołę lub poszukać zakwaterowania we własnym zakresie.

Wynajmując nasze mieszkania studenckie będziesz mieć możliwość mieszkania z osobami, które razem z Tobą uczą się hiszpańskiego w Alhambra Instituto.

Wspólną część mieszkania stanowi salon, gdzie możecie się spotkać lub oglądać telewizję, kuchnia gdzie możecie przygotować posiłki oraz jedna lub dwie łazienki. Wszystkie mieszkania znajdują się w bliskiej odległości od szkoły, sklepów i plaży.

mieszkania studenckie w maladze, standardowe apartamenty dla studentow w maladze, komfortowe apartamenty dla studentow w maladze, mieszkanie u rodzin hiszpanskich w maladze

Zalety: Łatwiej się zaprzyjaźnić i nauczyć hiszpańskiego, gdy masz współlokatorów, którzy znajdują się w

dokładnie w takiej samej sytuacji jak ty: przyjechali do Hiszpanii, są tutaj sami, nie znają dobrze hiszpańskiego i chcą się go jak najszybciej nauczyć.

Mieszkanie dzielone z innymi uczniami jest najlepszym wyborem zakwaterowania zwłaszcza przy dłuższych pobytach. Uczniów, którzy nie chcą być sami, chcą poznać ludzi z całego świata i pragną codziennej integracji, powinni śmiało zarezerwować z nami pokój w jednym z naszych mieszkań.

W każdym mieszkaniu jest WiFi i pościel.

 

zakwaterowanie dla studentow w maladze, standardowe apartamenty studenckie w maladze, komfortowe apartamenty studenckie w maladze, zamieszkaj z innymi studentami w maladze

Prosimy aby zarezerwować zakwaterowanie co najmniej 2 tygodnie wcześniej. Malaga to miasto dość popularne pod względem turystycznym. Jeśli chcesz zarezerwować nocleg w sezonie, radzimy dokonać rezerwacji jak najszybciej. Czasami, rezerwacje last minute są możliwe, ale zawsze należy się upewnić.


Ważne:

Uczniowie powinni przybyć w niedzielę i wyjechać w sobotę. Zakwaterowanie jest płatne zawsze za 6 nocy (1 tydzień). W przypadku innego dnia przyjazu lub wyjazdu, zostanie doliczona opłata za dodatkowe noce (22 euro od osoby).