Enter your keyword

Pobyt u hiszpańskiej rodziny goszczącej

zakwaterowanie z alhambra instituto, zakwaterowanie oferowane naszym studentom jezyka hiszpanskiegoHiszpańska rodzina goszcząca jest bardzo dobrym sposobem na doskonalenie języka hiszpańskiego. Coraz więcej naszych uczniów wybiera właśnie ten typ zakwaterowania. Podczas pobytu u naszych rodzin będziesz mówił 24h na dobę po hiszpańsku. Poznasz hiszpańskie tradycje i zwyczaje. Jest to bardzo interesująca forma „zanurzenia” się w hiszpańskią kulturę.

Alhambra Instituto starannie dobiera rodziny. Każda rodzina jest sympatyczna i otwarta oraz ma doświadczenie z zagranicznymi uczniami. Hiszpańskie rodziny są znane ze swojej gościnności, poczucia humoru oraz serdeczności. Uczniowie mogą czuć się zatem jak u siebie w domu. Pobyt u rodziny hiszpańskiej jest także elementem praktycznym kursu.

Około 80% uczniów wybiera tę opcję zakwaterowania podczas pierwszych tygodni kursu.

Studenci otrzymują swój klucz od domu i są proszeni jedynie o przywiezienie własnych ręczników. Uczniowie mają możliwość wybrania pełnego lub niepełnego wyżywienia, jak również zakwaterowania w pokoju jedno lub dwuosobowym (jeśli przyjeżdzają z osobą towarzyszącą).

Prosimy o rezerwację zakwaterowania w hiszpańskiej rodzinie przynajmniej z dwutygodniowym wyprzedzeniem. Malaga jest popularnym miastem wśród turystów, więc jeśli zamierzasz zarezerwować zakwaterowanie w sezonie, radzimy abyś dokonał rezerwacji jak najszybciej. W przypadku rezerwacji w ostatniej chwili, proszę skontaktuj się z nami, aby sprawdzić dostępność zakwaterowania.

    Ważne: Uczniowie powinni przybyć w niedzielę i wyjechać w sobotę lub niedzielę. Zakwaterowanie jest opłacane za 6 nocy.

Co oznacza mieszkanie u rodziny hiszpańskiej?

  • zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym oraz wspólne użytkowanie pozostałej częsci domu,
  • pełne lub niepełne wyżywienie, wedle życzenia,
  • zostaniesz włączony w codzienne życie rodziny, będziesz traktowany jak członek rodziny i przyjaciel,
  • rodzina będzie ci pomagać w pracach domowych najlepiej jak będzie mogła (nie są wprawdzie nauczycielami, ale posługują  się hiszpańskim na co dzień),
  • będą zabierać cię ze sobą dokądkolwiek będą się wybierać: do kina, pubu, na obiad z przyjaciółmi,
  • jeśli sprawia ci problem poruszanie się po mieście, będą Ci towarzyszyć i służyć pomocą.