Enter your keyword

Wakacyjny pobyt w Hiszpanii i Kurs Języka Hiszpańskiego

Wakacyjny pobyt w Hiszpanii i Kurs Języka Hiszpańskiego

Wakacyjny pobyt w Hiszpanii i Kurs Języka Hiszpańskiego

logo_alhambra_minifolletoSzanowni Państwo,

Jesteśmy szkołą języka hiszpańskiego dla obcokrajowców w Maladze. Możemy pochwalić się trzydziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego. Jesteśmy przekonani, że w dzisiejszym świecie hiszpański jest bardzo przydatnym i pięknym językiem. Łączy on niesamowite zwyczaje, piękną historię, tradycje i co najważniejsze posługują się nim bardzo ciekawi i przyjemni ludzie. Jeśli fascynują Państwa podróże, odkrywanie nowych horyzontów to bez wątpenia powinni Państwo zainwestować w naukę tego języka. W wakacje mamy bardzo wiele ofert i chcielibyśmy Państwa zachęcić do wzięcia udziału w jednym z naszych kursów. Jeśli mają Państwo jakieś dodatkowe pytania, proszę się nie krępować i pisać do nas na alhambra@alhambra-instituto.org

Pozdrowienia z Malagii,

Dominika Adamska
Alhambra Instituto

 

Wakacyjne Kursy Hiszpańskiego dla Młodzieży

Lipiec i sierpień to najgorętsze miesiące. Już niedługo zaczniemy sezon w szkole. Chcemy zaoferować naszym najmłodszym studentom i ich rodzinom możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym. Połączenie wakacji z dobrym programem edukacyjnym dla dzieciaków może zainteresować każdego rodzica. Rano, od godziny 9:00 do 12:00, rodzice będą mieli szansę na odpoczynek we dwoje. W tym czasie ich dzieci będą uczyć się języka hiszpańskiego w Alhambra Instituto. Kurs jest dosyć intensywny, ale odbywa się w przyjaznej i radosnej atmosferze. Zajęcia prowadzą tylko rodowici Hiszpanie, którzy ukończyli filologię hiszpańską i dodatkowo odbyli odpowiednie kursy i przygotowanie do nauczania hiszpańskiego jako języka obcego. Pierwsze dwie godziny to zajęcia gramatyczne, a kolejne to praktyka i wykorzystywanie wszystkich zagadnień w zyciu codziennym. Tutaj nikt nie będzie się nudził. Dynamika, energetyczność i świeżość naszych nauczycieli to dodatkowy atut!

Jeśli zdecydują się Państwo na przyjazd do Malagii całą rodziną, pomożemy w znalezieniu ładnego apartamentu dla całej rodzinki. Jeśli jednak postanowią Państwo wysłać dzieci same na kurs do Malagii do naszej szkoły, proszę się o nic nie martwić. Organizujemy dla naszych najmłodszych studentów zakwaterowanie u naszych profesjonalnych i bardzo dobrze przeszkolonych hiszpańskich rodzin goszczących. Wszystkie rodziny mieszkają bardzo blisko szkoły w przepęknej dzielnicy El Palo. Tutaj Wasze dzieci będą czuły się jak w domu. Oprócz zakwaterowania oferuje się im pełne wyżywienie w bardzo przystępnej cenie. Wspólne jedzenie, odrabianie lekcji, wycieczki, wyjścia na plaże, wszystko to pomoże Państwa dziecią poznać dogłębnie hiszpańska kulturę i język. Będą to dla nich niezapomniane wakacje nad Morzem Środziemnym.

Proszę nie zapominać, że program zawiera naukę języka hiszpańskiego w niezwykłym miejscu jakim niewątpliwie jest Malaga. Zajęcia języka hiszpańskiego odbywają się tylko i wyłącznie z rana i dzięki temu każdy ma możliwość skorzystania z tego co oferuje to przepiękne miasto. Specjalnie dla naszych młodych przyszłych uczniów stworzyliśmy ofertę, która zawiera nie tylko wakacyjny kurs języka hiszpańskiego dla młodzieży z zakwaterowaniem u hiszpańskich rodzin goszczących, ale także w cenę włączyliśmy niektóre popołudniowe zajęcia kulturalne. Tutaj mogą Państwo zobaczyć niektóre przykłady:

  • Wycieczka orientacyjna po Maladze
  • Rejs statkiem po morzu
  • Lekcje tańca flamenco
  • Impreza powitająca wraz z lekcją gotowania paella
  • Kosztowanie churros con chocolate
  • Weekendowe wycieczki do innych andaluzyjskich miast

young_adults_students_spanishcourses_beach_malaga_440sunrise_3_girls_students_walk_beach_malaga_440summer_spanish_courses_in_malaga_3girls_440

students_at_the_beach_floating_440Lato w Andaluzji to coś niezwykłego. Dzieję się tutaj dużo i cała zabawa zaczyna się już pod koniec czerwca od zabaw na plaży w noc San Juan. Wszyscy spędzają całą noc na plaży przy ogniskach i muzyce. Jest to tak zwana impreza z ogniem. W górach za to towarzyszy ludziom woda. W małym miasteczku Lanjaron po nikim nie ma suchej nitki.

Kolejnym ważnym wydarzeniem podczas lata jest wielkie święto miasta, czyli Feria w Maladze. Zaczyna się ona jak co roku 16 sierpnia i trwa cały tydzień. Wszyscy ubierają się w tradycyjne hiszpańskie stroje, na ulicach słychać flamenco, śpiewy i tańce, które trwają całymi dniami i nocami. Jest to najintensywniejszy tydzień w Maladze. Nie oznacza to jednak, że w innych terminach jest tutaj nudno.

2 tygodniowy Kurs Hiszpańskiego dla Młodzieży
Kurs hiszpańskiego + 3 zajęcia dodatkowe + 1 wycieczka 330 €
Pobyt u hiszpańskiej rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem 410 €
Total: 740 €
Daty rozpoczęcia Lipiec Sierpień
Mondays 6,13,20,27 3,10,17

Jeśli mają Państwo więcej pytań dotyczących naszych kursów wakacyjnych dla młodzieży, naszej szkoły czy zakwaterowania prosimy o skontaktowanie się z name drogą mailową pisząc na alhambra@alhambra-instituto.org lub dzwoniąc do nas na podany numer +34 952 204 877