Enter your keyword

Super-Intensywne Kursy Języka Hiszpańskiego Bildungsurlaub

Super-Intensywne Kursy Języka Hiszpańskiego Bildungsurlaub

Super-Intensywne Kursy Języka Hiszpańskiego Bildungsurlaub

BILDUNGSURLAUB OFERTA DLA STUDENTÓW Z NIEMIEC I POLAKÓW MIESZKAJĄCYCH I PRACUJĄCYCH W NIEMCZECH.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się nasze Super-Intensywne Kursy Języka Hiszpańskiego dla pracowników. Dodatkowo od niedawna istnieje możliwość uczestnictwa w kursie doskonalącym język hiszpański, za który zapłaci urząd niemiecki. Niemieckim pracodawcom bardzo zależy na umożliwianiu swoim pracownikom wyjazdów szkolących i kursów doskonalających.

 

ESTUDIANTES DEL PASADO

Osoby, które pracują w sektorze turystycznym, w międzynarodowych firmach, w znanych liniach lotniczych na terenie Niemiec mogą kontaktować się z nami prosząc o wszelkie informacje dotyczące KURSÓW JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO BILDUNGSURLAUB.

Organizacja dokumentów, czas oczekiwania na zgodę z urzędu głównego zawsze zależą od landu. Alhambra Instituto współpracuje z wieloma landami i zazwyczaj nie ma problemu w zorganizowaniu takich kursów doszkalających. Mamy podpisane umowy z urzędami w Berlinie, Hessen, Niedersachsen, Schleswig-Holstein i z Hamburgiem.

Zazwyczaj muszą to być kursy superintensywne, które zawierają mínimum 30 godzin zajęć tygodniowo. Są to kursy tygodniowe lub 2 tygodniowe i trwają od 9:00 do 15:00. Każda lekcja trwa 55 minut.

Po zakończeniu kursu każdy uczestnik bierze udział w egazminie końcowym, na podstawie którego nauczyciel prowadzący wystawia ocenę końcową i określa poziom języka hiszpańskiego. Dodatkowo uczeń otrzymuje dyplom uczestnictwa w kusie i 10% rabat na każdy następny kurs.

Jeśli pracujesz w niemieckiej firmie to dowiedz się czy masz możliwość uzyskania funduszy państwowych na wyjazd /szkolenie. Skontaktuj się najpierw z przełożonym i dowiedz się czy istnieje taka możliowść i co jest potrzebne, by dopełnić wszelkich formalności.

Alhambra Instituto oferuje Wam wszelką pomoc w organizacji Waszego programu Bildungsurlaub. Czekamy na kontakt od Państwa. Prosimy o pisanie maili na alhambra@alhambra-instituto.org