Enter your keyword

Restauracje z najlepszymi widokami w Maladze

Restauracje z najlepszymi widokami w Maladze

Restauracje z najlepszymi widokami w Maladze

kursy Hiszpanskiego w Maladze

Wyobraź sobie, że siedzisz na dachu eleganckiego hotelu lub na szczycie góry z widokiem na miasto… Kolacja w takim miejscu? Sí, por favor! W Maladze znajdziesz sporo restauracji z niesamowitymi widokami. Miejsca te są idealne na ciepłe wieczory. Przygotowaliśmy dla was listę, na której znajdziecie restauracje z najlepszymi widokami w Maladze. Jest jeden problem: nie możemy zagwarantować że nie zgłodniejecie po przeczytaniu tego posta…

1. Restauracja Batik

Znajdująca się w centrum Malagi Restauracja Batik to idealne miejsce na romantyczną kolację. Co myślisz o spróbowaniu dań wybitnego i znanego kucharza? Szefem restauracji jest Iván Bravo Fuertes, a jego uczniem José Carlos García. Dania są wyśmienite i oryginalne, a stosunek ceny do jakości pozytywnie cię zaskoczy! Romantyczna kolacja we dwoje z widokami na pięknie oświetloną Alcazabę na pewno sposoba się twojej drugiej połówce!

szkola hiszpanskiego w Maladze
[ultimate_spacer height=”10″]

2. Baños del Carmen

Jeśli podczas obiadu lub kolacji wolisz patrzeć na fale i poczuć krople wody na skórze, musisz wybrać się do Baños Del Carmen. Ale że jak? Woda w restauracji? Tak, restauracja jest położona przy samej wodzie, a więc podczas silnych wiatrów, odrobina wody może znaleźć się na tarasie 🙂 Widoki was zaskoczą! Menu jest tradycyjne, z odrobiną nowoczesności. Ich specjalność? Oczywiście ryby i owoce morza!

3. Pez Tomillo

Skończyłeś już leżakowanie na plaży? Zwiń ręcznik i wpadnij do restauracji Pez Tomillo. Stąd również możesz podziwiać błękitne morze i piaszczystą plażę. Panuje tu miła i spokojna i luźna atmosfera. Znajdziesz tu wiele tapas i sałatek.

kursy hiszpanskiego w Maladze
[ultimate_spacer height=”20″]

4. Parador de Malaga Gibralfaro

Mam nadzieję że nie boicie się wysokości bo ta restauracja to kolejne must see. W restauracji znajdującej się na szczycie góry Gibralfaro możecie podziwiać niesamowite widoki na wybrzeże oraz centrum miasta. Restauracja otoczona jest drzewami, a w pobliżu znajduje się arabska forteca – Alcazaba. Możesz tu spróbować typowych andaluzyjskich tapas i win.

5. Molina Larios

Myślisz że basen na dachu to tylko w filmach? Wcale nie! Wpadnij do Molina Lario 🙂 Popływaj w basenie i napij się drinka w promieniach słońca. Jeśli jesteś głodny, spróbuj tutejszych dań z grilla.

Wiesz już dokąd się wybierzesz? Założę się, że do którejś z tych restauracji 🙂