Enter your keyword

Regulamin Alhambra Instituto

Regulamin Alhambra Instituto

Aby zarezerwować  kurs języka hiszpańskiego i zakwaterowanie wystarczy wysłać do nas formularz zgłoszeniowy i następnie uiścić wpłatę w wysokości 150 € (kaucja zostanie odjęta od całkowitej ceny kursu). Sposoby płatności znajdują się na końcu formularza rejestracji. Całkowita kwota kursu i zakwaterowania musi być zapłacona w całości 15 dni przed datą rozpoczęcia kursu. Jeśli zdecydujesz się zapłacić depozyt, po otrzymaniu wpłaty, wyślemy Ci potwierdzenie drogą mailową.

Depozyt musi być wpłacony zaraz po przesłaniu formularza rejestracyjnego. Jest to bowiem potwierdzenie rezerwacji. Proszę jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie jest to dodatkowy koszt. Kaucja bowiem zostanie odliczona od całkowitego kosztu kursu i zakwaterowania.

Po wypełnieniu formularza rejestracji, otrzymasz od nas email z potwierdzeniem otrzymaniu zgłoszenia. Następnie wyślemy Tobie mailem potwierdzenie rezerwacji, fakturę i po otrzymaniu pierwszej wpłaty potwierdzenie odebrania przelewu.

Informacje dotyczące zakwaterowania zostaną przesłanenajpózniej 7 dni  od daty rozpoczęcia kursu. Mailem prześlemy również informacje o Maladze, rozkłady jazdy, informacje kulturalne, pogodowe itp.

Rezerwacje LAST MINUTE – Jeśli rezerwujesz kurs na mniej niż 10 dni od jego rozpoczęcia najlepiej zadzwoń do nas by upewnić się czy mamy wolne miejsca. W przypadku takich rezerwacji  płatności za kursy muszą być wykonane w całości.

REGULAMIN


  • W celu zachowania wysokiego poziomu nauczania w naszej szkole, uczniowie są zobowiązni do uczęszczania na wszystkie zajęcia, a także do odrabiania wszystkich wymaganych przez nauczyciela ćwiczeń domowych. To pozwoli całej grupie na szybki rozwój i pracę  w tym samym tempie. Niespełnienie tych wymagań może spowodować, że  student zostanie zobowiązny do zmiany grupy
  • Szkoła zastrzega sobie prawo do wydalenia uczniów, których zachowanie jest niedopuszczalne, uciążliwe i uniemożliwia prowadzenie kursu. Odnosi się to również do zachowania na terenie zakwaterowania oferowanego przez Alhambra Instituto.
  • Minimalny wiek studentów biorących udział w naszych kursach to 16 lat. Od tej zazady odchodzimy w przypadku przyjazdów grupowych z nauczycielami. Także podczas kursów indywidualnych wiek studenta nie jest już tak istotny.
  • Przedłużenia kursów – muszą być potwierdzone w każdą środę ostatniego tygodnia pobytu. Jeśli chcesz przedłużyć pobyt w apartamentach, należy poinformować nas o tym na 10 dni przed końcem rezerwacji.
  • W trakcie roku zawsze zamieszczamy na naszej stonie aktualne oferty. Prosimy o nie pytać. Dla kursów długoterminowych przewidziane są rabaty w wysokości 10%,15% i 20%! Wszystko zależy od długości kursu.

REZYGNACJE I ODWOŁANIA – powiadomienie o rezygnacji powinny być kierowane bezpośrednio do naszego głównego biura Alhambra Instituto. Data poczty elektronicznej lub stempla pocztowego oznacza datę odwołania. Koszty, które zostały zapłacone wcześniej oczywiście są refundowane w następujący sposób:

  • 14 dni od rozpoczęcia kursu: 50% od całkowitej kwoty będzie ściągnięte.
  • 5 dni od rozpoczęcia kursu: 75% od całkowitej kwoty będzie ściągnięte.
  • 4 dni od rozpoczęcia kursu: Nie zwracamy kosztów.
  • Jeśli nie otrzymamy informacji o rezygnacji aż do daty rozpoczecia kursu, zwrot kosztów będzie niemożliwy.

Koszty rezygnacji mogą być zwracane w formie vouchera, jeżeli osoba zapisze się na kurs ponownie.

Wszystkie warunki wymienione w ramach powyższych pktów stosuje się również w przypadku działania siły wyższej.

Zmiany


Jeśli z jakiegoś powodu musisz zmienić datę, rodzaj zakwaterowania lub kursu, możemy zmienić rezerwację na inny termin, ale w tym samym roku. Proszę sprawdzić regulamin dokonywania zmian:

* Do 1 miesiąca od rozpoczęcia kursu: bez opłat
* 30 – 15 dni przed rozpoczęciem kursu: Dodatkowa opłata w wysokości 30 €.
* Mniej niż 15 dni przed rozpoczęciem kursu: Dodatkowa opłata od € 60 oraz 1wartość tygodnia zakwaterowania.

Jak dokonać wpłat?


Twój kurs jest potwierdzona po otrzymaniu depozytu rezerwacji 150 € lub swojej wypłaty całości przez:

1) Przelew bankowy:

Posiadacz konta: Alhambra Instituto Internacional

Bank: Banco Santander

Adres banku: Juan Sebastian Elcano 84, 29017 Málaga (Spain).

Numer konta: 0030 4172 89 0000168271 (przelewy z kont hiszpańskich na hiszpańskie)

IBAN: IBAN ES96 0030 4172 8900 0016 8271 (numer dla przelewów międzynarodowych)

SWIFT/BIC: BSCHESMMXXX

 

2) Karty kredytowe (prosimy o przesłanie informacji dotyczące kart Visa lub Mastercard) Aby zapłacić za program wyślij do nas dokument, w ktrym  jasno wskażesz numer karty, datę ważności karty oraz dokładną kwotę, którą nas upoważniasz do ściągnięcia z karty. Upewnij się, że wszystkie koszty (w tym koszty przelewu bankowego) są pokrywane przez bank, w przeciwnym razie nie otrzymamy pełnej kwoty faktury.

Ważne jest, aby w przypadku przelewu podać numer faktury i swoje imię i nazwisko!