123-45676-789

Call from Monday to Friday from 12:00 to 14:00

and from 14:00 to 22:00

 

WYBRANE KURSY

PRZEGLĄDPROGRAMU

PRZYKŁADOWE  CENY

KONTAKT

FILMY

Kursy hiszpańskiego dla dorosłych oraz seniorów

Najbardziej niezapomniane doświadczenie w Hiszpanii w Alhambra Instituto,w najbardziej renomowanej hiszpańskojęzycznej szkole z najlepszymi udogodnieniami do nauki...

Program:
Informacje ogólne

Gwarancja jakości i doświadczenia: Oferujemy kursy języka hiszpańskiego dla studentów z całego świata od wczesnych lat 80-tych

Filmy z zajęć grupowych języka hiszpańskiego naszych studentów 50+ w Alhambra Instituto w Maladze, Hiszpanii

Filmy Klub 50 +

HISZPAŃSKI DLA DOJRZAŁYCH STUDENTÓW (50+)

Kursy jezyka hiszpanskiego dla seniorów w slonecznej Maladze, Hiszpanii
Hiszpański dla Seniorów I  20 lekcji hiszpańskiego w tygodniu  Materiały dydaktyczne  Bogaty program kulturalny  1 całodniowa wycieczka (Kordoba, Granada, Sewilla...)  Certyfikat ukończenia kursu

WIEK

OD
50+

 

POBYT

2

TYGODNIE

CENA
515

OSOBĘ

 

PROGRAM

DLA SENIORÓW

MALAGA - HISZPANIA

Atrakcje kulturalne & Wycieczki

 

Program obejmuje 10 atrakcji kulturalnych oraz 1 calodniowa wycieczka do uroczych miast  (Kordoba, Sewilla, Granada lub Ronda)

Kurs skierowany jest do osób po 50-tym roku życia, ktore pragną nauczyć się lub polepszyć język hiszpański.
Hiszpański dla Seniorów II  20 lekcji hiszpańskiego w tygodniu  Materiały dydaktyczne  Bogaty program kulturalny  1 całodniowa wycieczka (Kordoba, Granada, Sewilla...)  Certyfikat ukończenia kursu  Odbiór z/na lotnisko

PROGRAM

DLA SENIORÓW

MALAGA - HISZPANIA

WIEK

OD
50+

 

POBYT

2

TYGODNIE

CENA
575

OSOBĘ

 

 • Zajęcia

  Kursy hiszpańskiego dla seniorów: ZAJĘCIA

  Kurs łączy naukę języka hiszpańskiego z interesującymi wydarzeniami kulturalnymi i wycieczkami. Z naszych wcześniejszych doświadczeń wiemy, że kursy językowe dla seniorów 50+ są dobrym i wygodnym rozwiązaniem dla naszych starszych uczniów, mogą w ten sposób połaczyć naukę hiszpańskiego wraz z  relaksującymi i niezapomnianymi wakacjami.

  Kursy są wzbogacone o szeroki zakres zajęć pozalekcyjnych, w tym wycieczki z przewodnikiem po mieście i okolicach, lekcje gotowania, lekcje gry Flamenco Sevillanas i wiele innych.

   

  Oferujemy możliwość studiowania razem ze studentami z całego świata. Kurs pomoże Ci podszlifować komunikację, czytanie i pisanie i doda Ci pewności siebie, dzięki czemu nie będziesz już bał się podróżować do krajów hiszpańskojęzycznych.

  Kurs składa się z 4 lekcji w godzinach porannych. Koncentrują się one na gramatyce, budowaniu słownictwa i płynnym mówieniu.

 • Atrakcje kulturalne

  Activities

 • Opis

  Dostępność

  Te specjalne kursy hiszpańskiego dla seniorów są idealne dla dojrzałych studentów i seniorów, którzy chcą połączyć kurs języka hiszpańskiego z imprezami kulturalnymi i wycieczkami, aby cieszyć się czymś więcej niż normalnym wypoczynkiem.

   

  Poziomy

  W pierwszym dniu kursu wypełnisz test poziomujący, chyba że jesteś kompletnie początkującym, w takim przypadku rozpoczniesz kurs w grupie dla początkujących. Upewnimy się, że grupa, w której zostałeś umieszczony, jest odpowiednia dla Twojego poziomu, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym uczniem.

   

  Zakwaterowanie

  Dla starszych studentów pragnących całkowicie zanurzyć się w języku i kulturze Hiszpanii, nasza szkoła oferuje zakwaterowanie u starannie wybranych hiszpańskich rodzinach.

  Jednak dla tych studentów, którzy wolą inne opcje, oferujemy również wysoki standard zakwaterowania w prywatnych apartamentach typu studio oraz w hotelach.

   

  Atrakcje kulturalne

  Specjalny program zajęć kulturalnych jest wliczony w cenę kursu językowego dla seniorów. Typowe atrakcje to wycieczki, spacery z przewodnikiem, degustacja wina, lekcje gotowania, kolacje, taniec flamenco ...

   

  Transfery z/na lotnisko

  Odbiór z lotniska i transfer powrotny zostanie zorganizowany i jest wliczony w cenę. (*)

Oferujemy szeroką gamę zajęć kulturalnych i rekreacyjnych oraz wycieczki podczas 2 tygodniowego kursu hiszpańskiego Seniors 50+. Tutaj możesz zobaczyć niektóre z 10 atrakcji, które otrzymasz. W ofercie otrzymasz również wycieczkę do słynnego andaluzyjskiego miasta (Kordoby, Sewilli, Granady lub Rondy)

 

Oprócz lekcji języka hiszpańskiego w cenę wliczone są też atrakcyjne zajęcia kulturalne i wycieczki.
Kurs skierowany jest do osób po 50-tym roku życia, ktore pragną nauczyć się lub polepszyć język hiszpański.
Będziesz miał okazję nauki w międzynarodowym środowisku, w małych grupach i na odpowiednim poziomie. Nasi nauczyciele to rodowici Hiszpanie.
Dzis nauczymy Was jak przygotowac pyszne hiszpanskie potrawy

Wycieczka zapoznawcza

 

Odwiedź centrum miasta i najważniejsze miejsca podczas Twojego pierwszego dnia

Lekcje gotowania

 

Dziś nauczymy Cię jak przygotować popularny napój sangría i przygotujemy gazpacho

Wizyta w muzeum

 

Dziś odwiedzimy największe i najnowsze muzeum w Maladze

 

 

 

Degustacja wina

 

w tym degustacje czerwonego, białego, sherry i wina różowego

 

 

 

Po zajeciach organizujemy mini wycieczki statkiem po zatoce w MaladzeSkorzystaj z naszych wyjatkowych kursow jezyka hiszpanskiego i wyrusz z nami w niezwykla podrozOprócz lekcji języka hiszpańskiego w cenę wliczone są też atrakcyjne zajęcia kulturalne i wycieczki.Mini wycieczka do Torremolinos Dziś odwiedzamy mityczne pionierskie miasto turystyki masowej w Hiszpanii: Torremolinos Wycieczka statkiem Zorganizujemy mini wycieczkę katamaranem po zatoce w Maladze Tapas
tour
 Dania kuchni śródziemnomorskiej sprawiły, że Hiszpania stała się domem dla najmodniejszej kuchni na świecie

Lekcje Flamenco

 

Nawiąż kontakt z kulturą hiszpańską - ucząc się tańca flamenco

POLECANE KURSY HISZPAŃSKIEGO

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

20 lekcji/tygodniu intensywnych lekcji

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 25

25 lekcji/tygodniu intensywnych lekcji

Intensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi 20+5

20 lekcji/tygodniu intensywnych lekcji +
1 lekcja indywidualna dziennie (One to One)

 

One to One Indywidualne zajęcia

15, 20, 25 or 30 lekcji prywatnych/w tygodniu

Specjalistyczne kursy hiszpańskiego

Dele, Hiszpański w biznesie, Hiszpański dla prawników, Hiszpański w lotnictwie itp.

Kurs hiszpańskiego dla Seniorów 50+

20 lekcji/tygodniu  +
codzienne zajęcia kulturalne + weekendowe wycieczki

 

Zobacz filmy

Filmy z Alhambra Instituto. Kliknij linki, aby wyświetlić niektóre nasze filmy

Wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele

 

Nasi nauczyciele są wykwalifikowani i doświadczeni. Ich zajęcia są dynamiczne i motywujące, zaprojektowane tak, aby zachęcać do nauki i skupiać się na mocnych stronach, przy jednoczesnej pracy całej grupy. Wszyscy nasi pracownicy zobowiązują się pomagać naszym uczniom w każdej sprawie związanej z ich studiami, zakwaterowaniem, zajęciami lub pobytem w Hiszpanii.

 

Jose M. Cortés

Nauczyciel Seniorów

 

Hiszpański jest jednym z trzech języków romańskich, które są uważane za piękne. "Cześć, jestem Jose, jestem bardzo towarzyską osobą i uwielbiam pracę z innymi ludźmi, podczas mojej pracy w Alhambra Instituto czuję się" jak ryba w wodzie " [...]

 

 

Francis Muñoz

Koordynator grup szkolnych

 

Cześć, jestem Fran ... Mam dyplom z pedagogiki na Uniwersytecie w Maladze. Ponadto ukończyłem różne formalne kursy: "DELE A1, A2, B1 i B2 Examiner" lub "Nauczanie w środowiskach wirtualnych: Moodle", oba prowadzone przez Instituto Cervantes. Ukończyłem również kilka kursów z zakresu interaktywności

Lorenzo Molina

Szef studiów

 

Nauka hiszpańskiego może być najlepszą rzeczą, jaką zrobisz, aby poprawić swoje życie. Musisz być zmotywowany i musisz włożyć dużo wysiłku, by odnieść sukces. "Cześć, nazywam się Lorenzo Molina, jestem nauczycielem i dyrektorem studiów w Instituto Alhambra. Mam dyplom z psychologii[...]

 

Andrés Rodriguez

Nauczyciel Specjalista One to One

Cześć! Mam na imię Andres. Ukończyłem filologię hiszpańską na Uniwersytecie w Maladze. Od piętnastu lat pracuję w Instytucie Alhambra. Dla mnie bycie nauczycielem hiszpańskiego to ekscytująca praca, która pozwala mi poznać ludzi z całego świata i zawrzeć międzynarodowe przyjaźnie.   [...]

 

 

 

 • Witaj

  Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, kursy intensywne na kazdym poziomie zaawansowania, dostepne przez caly rokChcesz nauczyć się hiszpańskiego?

  Jeśli poważnie myślisz o nauce hiszpańskiego, to Alhambra Instituto jest właściwym miejscem dla Ciebie. Damy Ci wszystkie umiejętności językowe i kulturowe niezbędne do odniesienia sukcesu w dzisiejszym świecie. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele oraz pracownicy zadbają o to, aby Twoje doswiadczenia były bardzo owocne i przyjemne. Dzieki nam nie tylko dobrze naczysz się hiszpańskiego, ale także spotkasz innych uczniów i zaprzyjaźnisz się z nimi przez całe życie. Alhambra Instituto to idealne miejsce do nauki hiszpańskiego".

   

  Z poważaniem Joaquín Chacón
  Dyrektor Alhambra Instituto

 • Nasz zespół

   

  Nasz zespol zadba o to, abys doskonale czul sie na naszych kursach hiszpańskiego w Maladze, HiszpaniiWszyscy nauczyciele są rodowitymi Hiszpanami z tytułem naukowym, niektórzy z tytułami magistra w innych językach, z co najmniej dwuletnim doświadczeniem w nauczaniu. Korzystają z najbardziej aktualnych metod nauczania, pomagając w nauce w "spokojnej" atmosferze szkoły.

   

  Nauczyciele pracują bardzo dobrze razem jako zespół, aby umożliwić pełne wsparcie dla studentów na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Alhambra Instituto jest również centrum szkoleniowym dla nauczycieli i zapewnia, że ​​jego pracownicy mają stały stały rozwój zawodowy.

 • Szkoła

  Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii w przyjaznym, nadmorskim regionie Malagi w Hiszpanii - oferujemy intensywne kursy hiszpańskiego dla uczniów w każdym wieku i narodowości. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek. Naucz się z nami języka hiszpańskiego, którego potrzebujesz do codziennych rozmów i komunikacji biznesowej na naszych intensywnych kursach hiszpańskiego dla profesjonalistów, menedżerów i innych dorosłych studentów.

   

  Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii w przyjaznym, nadmorskim regionie Malagi w Hiszpanii, kursy intensywne dla uczniów w kazdym wiekuPierwsza szkoła hiszpańskiego w Maladze z całkowicie klimatyzowanym budynkiem oraz interaktywnymi tablicami w każdej klasie.

  Stosujemy nowoczesną technologię na lekcjach hiszpańskiego, ponieważ wierzymy, ze jest to skuteczny sposób na osiagniecie jak najlepszych rezultatów.

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.