Enter your keyword

Powitanie dyrektora szkoły

joaquin_final

Alhambra Instituto istnieje juz od ponad 30 lat.

Witamy Was serdecznie w Alhambra Instituto Internacional. Mamy dla Was genialny pomysł na najbliższy rok. Przyjezdzcie do nas i uczcie się z nami języka hiszpańskiego. Spędzicie wspaniały czas w Maladze, nauczycie się języka hiszpańskiego, zdobędziecie doświadczenie w obcym kraju, poznacie nieznaną kulturę i obyczaje. Skorzystajcie z tej oferty jak najszybciej!

Jeśli myślicie naprawdę poważnie o nauce hiszpańskiego, Alhambra Instituto jest miejscem dla Was. Jesteśmy przekonani, że dzięki kursom w naszej szkole zdobędziecie niezbędne umiejętności językowe oraz zapoznacie się z nieznaną Wam dotąd kulturą. Na pewno pomoże Wam to w osiągnięciu sukcesu w dzisiejszym świecie. Nasi wysoko wykwalifikowani i doświadczeni profesorowie przyczynią się do tego, że ​​pobyt tutaj będzie bardzo wydajny i przyjemny. Pobyt u nas to jednak nie tylko kurs językowy i nauka.

Z pewnością poznacie tutaj ludzi z całego świata, nawiążecie z nimi przyjaźnie, które będą trwać przez lata. Alhambra Instituto jest miejscem, „gdzie świat przychodzi uczyć się hiszpańskiego!”

Od  ponad 30-tu lat, przyjmujemy uczniów z całego świata. Współpracujemy również z pracownikami z międzynarodowych firm, takich jak Audi, Konred Adenauera Fundacja, AEG, Bayer, Deutsch Bank, Hoechst, Lufthansa, SAS, Siemens, Swissair i Volkswagen. Mamy klientów korporacyjnych, jak również wielu indywidualnych uczniów tworzących kosmopolityczne klasy.

Jako dyrektor szkoły osobiście znam bardzo dobrze wszystkich nauczycieli. Wiem, że są oni wysoko wykwalifikowani. Nasz personel jest opiekuńczy. W Alhambra Instituto nauka hiszpańskiego jest zabawą przy jednoczesnym szybkim osiąganiu wymaganych rezultatów.

Nasze hiszpańskie rodziny dobieramy z wielką starannością. Każda rodzina musi przejść nasz proces rekrutacyjny, obejmujący rozmowy i wizyty w domu. Wiele rodzin ma duże doświadczenie w przyjmowaniu uczniów z całego świata. Podczas pobytu tworzą się oczywiście niezapomniane więzi i przyjaźnie.

 

Dziękuję Wam bardzo za uwagę. Mam nadzieje, że w najbliższej przyszłości spotkamy się tutaj w Maladze. Alhambra Instituto już na Was czeka!

 

Pozdrawiam,

 

Joaquin Chacon