Enter your keyword

kursy językowe hiszpańskiego w hiszpanii oferta, Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii oferty, Kurs hiszpańskiego Malaga oferta

Oferty specjalne w 2018

OFERTY SPECJALNE W 2018

4 TYGODNIE INTENSYWNEGO KURSU 20
ZA 600 €

W cenie: 4 tygodnie kursu intensywnego 20, opłata rejestracyjna i materiały.

Chcesz nauczyć się hiszpańskiego i zagłębić się w hiszpańską kulturę? Ten kurs jest Ciebie idealny. Podczas czterech tygodni w Maladze będziesz miał szansę na poprawę swojej znajomości hiszpańskiego, poznanie nowych ludzi i hiszpańskiego życia. Starczy ci też czasu na nasze pozalekcyjne zajęcia kulturalne!

Oferta ważna do 28. lutego 2017.

interaktywne kursy hiszpanskiego w hiszpanii

8 TYGODNIE INTENSYWNEGO KURSU 20
ZA 999 €

W cenie: 8 tygodni intensywnego kursu 20, opłata rejestracyjna i materiały.

Potrzebujesz pomocy na ścieżce akademickiej lub zawodowej? To kurs dla ciebie. Po ośmiu tygodniach będziesz w stanie porozumiewać się po hiszpańsku. Nawiążesz nowe znajomości i zwiedzisz najpiękniejsze miejsca w Andaluzji. Poświęć dwa miesiące na „zanurzenie się” w hiszpański język i hiszpańską kulturę.

Oferta ważna do 28. lutego 2017.

gap year w hiszpanii

36 TYGODNI INTENSYWNEGO KURSU 20
ZA 3600 €

W cenie: 36 tygodni intensywnego kursu 20, opłata rejestracyjna i materiały.

Spędz swój gap year w Maladze i poznaj dogłębnie hiszpański język i kulturę. Nawiążesz przyjaźnie, poznasz malageńskie życie i co najważniejsze, nauczysz się języka. Dzięki naszym natywnym nauczycielom możesz osiągnąć nawet poziom B2!

Oferta ważna do 28. lutego 2017.

kurs dla seniorow w hiszpanii

2 TYGODNIE KURSU DLA SENIORÓW 50+ ZA 495 €

Nigdy nie jest za późno na naukę! 6. lutego zaczyna się specjalny dwutygodniowy kurs dla seniorów 50+. W cenę wliczone są dwa tygodnie intensywnego kursu 20, opłata rejestracyjna, materiały, 5 zajęć dodatkowych oraz 1 wycieczka do andaluzyjskiego miasta! Czekamy na was w Maladze.

Oferta ważna do 28. lutego 2017.

Specjalne zniżki dla rodzin, par, przyjaciół i małych grup!

Zniżki obejmują wszystkie kursy języka hiszpańskiego, które trwają przynajmniej 2 tyg. Dwie osoby zapisujące się razem otrzymają zniżkę w wysokości 10% od ceny kursu, 3 osoby otrzymają 15% zniżki a 4 osoby aż 20 % zniżki od ceny kursu. Warto przyjechać w gronie znajomych lub w gronie rodziny!

Zapisz się  Kontakt

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii oferty, Kurs hiszpańskiego Malaga oferta, Efektywne kursy języka hiszpańskiego za granicą Maladze,

AVDA. JUAN SEBASTIAN ELCANO 78 | MALAGA, HISPZANIA 29017 | TEL: +34 952 204 877

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W JĘZYKU POLSKIM!