Enter your keyword

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi (20+10)

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi 20+10 obejmuje 2 lekcji w grupie i 10 indywidualnych tygodniowo. Indywidualną lekcję możesz przeznaczyć na mówienie, słownictwo czy gramatykę. Kurs ten jest idealny dla osób chcących nauczyć się dużo w krótkim czasie.

Intensywne kursy hiszpanskiego w szkole hiszpanskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpanskiego w Maladze

Lekcje

4 lekcji w grupie i 2 lekcja indywidualna zapewniają naprawdę intensywny program. W grupie będziesz ćwiczyć gramatykę, słownictwo i mówienie, a także dowiesz się więcej na temat kultury Hiszpanii.

Dodatkowa godzina sam na sam z nauczycielem pozwoli ci na wykorzystanie w pełni czasu jaki masz na naukę hiszpańskiego w Maladze.

W każdej grupie jest od 6 do 10 uczniów, dzięki czemu każdy z nich w pełni wykorzystuje czas na kursie. Hiszpański jest jedynym językiem używanym podczas lekcji, zarówno w przypadku tego kursu jak i każdego innego kursu oferowanego przez naszą szkołę.

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwośc 20 lekcji grupowych + 10 indyw.
Grupa max. 10 uczniów
Data rozpoczęcia każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2022

Liczba tygodni
Cena
1
440 €
2
880 €
3
1305 €
4
1740 €
5
2160 €
6
2580 €

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.