Enter your keyword

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi (25+5)

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi 25+5 obejmuje 25 lekcji w grupie i 5 indywidualnych tygodniowo. Indywidualną lekcję możesz przeznaczyć na mówienie, słownictwo czy gramatykę. Kurs ten jest idealny dla osób chcących nauczyć się dużo w krótkim czasie.

Intensywne kursy hiszpanskiego w szkole hiszpanskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpanskiego w Maladze

Lekcje

5 lekcji w grupie i 1 lekcja indywidualna zapewniają naprawdę intensywny program. W grupie będziesz ćwiczyć gramatykę, słownictwo i mówienie, a także dowiesz się więcej na temat kultury Hiszpanii.

Dodatkowa godzina sam na sam z nauczycielem pozwoli ci na wykorzystanie w pełni czasu jaki masz na naukę hiszpańskiego w Maladze.

W każdej grupie jest od 6 do 10 uczniów, dzięki czemu każdy z nich w pełni wykorzystuje czas na kursie. Hiszpański jest jedynym językiem używanym podczas lekcji, zarówno w przypadku tego kursu jak i każdego innego kursu oferowanego przez naszą szkołę.

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwośc 25 lekcji grupowych + 5 indyw.
Grupa max. 10 uczniów
Data rozpoczęcia każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2020

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.