Enter your keyword

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi (25+5)

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego Kombi 25+5 obejmuje 25 lekcji w grupie i 5 indywidualnych tygodniowo. Indywidualną lekcję możesz przeznaczyć na mówienie, słownictwo czy gramatykę. Kurs ten jest idealny dla osób chcących nauczyć się dużo w krótkim czasie.

Intensywne kursy hiszpanskiego w szkole hiszpanskiego w Hiszpanii

Intensywne kursy hiszpanskiego w Maladze

Lekcje

5 lekcji w grupie i 1 lekcja indywidualna zapewniają naprawdę intensywny program. W grupie będziesz ćwiczyć gramatykę, słownictwo i mówienie, a także dowiesz się więcej na temat kultury Hiszpanii.

Dodatkowa godzina sam na sam z nauczycielem pozwoli ci na wykorzystanie w pełni czasu jaki masz na naukę hiszpańskiego w Maladze.

W każdej grupie jest od 6 do 10 uczniów, dzięki czemu każdy z nich w pełni wykorzystuje czas na kursie. Hiszpański jest jedynym językiem używanym podczas lekcji, zarówno w przypadku tego kursu jak i każdego innego kursu oferowanego przez naszą szkołę.

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwośc 25 lekcji grupowych + 5 indyw.
Grupa max. 10 uczniów
Data rozpoczęcia każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2021

Consult our prices 2020 here.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.