Enter your keyword

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego 30

Jest to najbardziej intensywny kurs grupowy, obejmujący 30 lekcji tygodniowo. Idealny dla tych, którzy mają mało czasu na naukę w Hiszpanii.
Poczytaj recenzje naszych uczniów.Przegląd Google i komentarze Szkoła języka hiszpańskiego,Przegląd Google i komentarze kursy hiszpasnkiego

Super Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Maladze, Hiszpania Super-intensywny kurs języka hiszpańskiego jest idealnyLekcje

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego 30 został zaprojektowany po to aby szybko i skutecznie zrobić postęp w nauce języka hiszpańskiego.

Kurs ten jest idealny dla tych, którzy chcą nauczyć się jak najwięcej w jak najkrótszym czasie. Jest idealny zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Kurs rozwija takie kompetencje jak: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Uczniowie mają zajęcia z gramatyki, słownictwa, kultury i konweracji. Kurs superintensywny, w porównaniu do innych oferowanych przez nas kursów inensywnych, oferuje więcej zajęć na których uczeń ćwiczy mówienie.

Kurs ten gwarantuje szybkie postępy w nauce w połączeniu z wolnymi popołudniami.

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwość 30 lekcji tygodniowo
Sale max. 10 uczniów
Rozpoczęcie w każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2021

Consult our prices 2020 here.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.