Enter your keyword

Kursy Język Hiszpańskiego oraz Praktyki Zawodowe w Maladze

Kursy Język Hiszpańskiego oraz praktyki zawodowe w Maladze (Andaluzja)

Chcielibyśmy przedstwić naszą nową ofertę skierowaną do wszystkich, którzy zapiszą się na kurs języka hiszpańskiego w Alhambra Instituto w 2016 roku. Możesz przyjechać do Malagi i połączyć Twój kurs języka hiszpańskiego z praktykami zawodowymi. Tego typu doświadczenie może umocnić Twoją pozycję na rynku pracy, ułatwić rozpoczęcie kariery zawodowej i pomóc Ci w osiagnięciu sukcesu. Alhambra Instituto oferuje kursy języka hiszpańskiego połączone z płatnymi lub bezpłatnymi praktykami zawodowymi, w firmach znajdujących się w Maladze.
Nasz program jest podzielony na dwie części: Pierwsza cześć składa się przynajmniej z 4 tygodniowego Super Intensywnego Kursu Języka Hiszpańskiego 30. To bardzo ważny element, ponieważ dzięki uczestnictwu w kursie rozwiniesz swoją znajomość języka hiszpańskiego przed rozpoczęciem praktyk zawodowych w Maladze. Druga cześć to właśnie praktyki zawodowe, które trwają minimum 2 miesiące.

Praktyki zawodowe w Maladze

Alhambra Instituto oferuje swoim studentom odbcie praktyk zawodowych w słonecznej Maladze poprzedzonych 2-4 tygodniowym kursem języka hiszpańskiego przygotowującym do odbycia praktyk. Lekcje hiszpańskiego dostosowane są do Twoich potrzeb i poziomu znajomości języka hiszpńskiego. Po odbyciu kursu zostaniesz skierowany do jednej z firm w Maladze. W programie mogą wziaźć udział także osoby dopiero rozpoczynające naukę języka hiszpanskiego (pod warunkiem wykupienie minimum 6 tyg kursu hiszpańskiego).
Praktyki zawodowe w Hiszpanii to doskonała okazja zdobycia cennego doświadczenia zawodowego oraz polepszenia swojej znajomości języka hiszpańskiego. PROGRAM PRAKTYK W ALHAMBRA INSTITUTO oferuje możliwość praktyk w wielu firmach w Maladze w różnych sektorach takich jak:marketing, turystyka, biura podróży hotele, praktyki w instytucjach prawnych i wiele, wiele innych.

Korzyści
Uczestnicząc w praktykach zawdowych w Hiszpanii:
• Otrzymasz certyfikat uczestnictwa w praktykach zawodowych w Hiszpanii.
• Wybierzemy dla Ciebie miejsce praktyk zgodne z Twoimi preferencjami.
• Zapoznasz się z kulturą pracy w Hiszpanii.
• Otrzymasz wsparcie i będziesz pracować pod okiem hiszpańskich specjalistów.
• W razie potrzeby będziesz zawsze mógł skorzystać z naszego 24h numeru alarmowego.

 

Zorganizujemy Twoje Praktyki
Od wielu lat pracujemy ze studentami z całego świata. Nasi studenci oprócz nauki języka hiszpańskiego, zdobywają ciekawe doświadczenia zawodowe oraz kulturalne w międzynarodowyej, przyjaznej atmosferze. Podczas pobytu na praktykach nasi studenci poznają funkcjonowanie międzynarodowych firm, zdobywają nowe umiejętności i doświadczenia, co ułatwia im później rozpoczencie ich kariery zawodowej.

Wymagania
• Musisz wypełnić i przesłać nam wszystkie dokumenty wymagane przez Alhambra Instituto wraz z potwierdzeniem wpłaty zaliczki.
• By rozpocząć swoje praktyki w Hiszpanii musisz znać język hiszpański przynajmniej na poziomie średniozaawansowanym. Przeprowadzimy z Tobą krótką  rozmowę  sprawdzającą twój poziom języka hiszpańskiego.
• Twoje studia oraz doświadczenie zawodowe muszą odpowiadać stanowisku o jakie poprosiłeś w Twoim formularzu zgłoszeniowym.
• Musisz zobowiązać się do odbycia praktyk trwajacych nie krócej niż 2 miesiące i nie dłużej niz 7 miesięcy.
• Musisz mieć ukończone 18 lat.
• Musisz posiadać wykupione ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie od nieszcześliwych wypadków.
• Jesteś zobowiązany do przestrzegania norm i zadad panujących, w miejscu w którym odbywasz praktyki, jak rownież zasad panujących w Alhambra Instituto.

Certifikat
Otrzymasz dwa certyfikaty: jeden potwierdzający odbycie kursu językowego oraz drugi potwierdzający odbyte przez Ciebie praktyki.

Przyjazd do Hiszpanii
Pierwszego dnia, Alhambra Instituto zaprosi Cię na krótką rozmowę wprowadzającą, której celem jest także sprawdzenie Twojej znajomości języka hiszpańskiego. Otrzymasz także powitalny folder, zawierający wiele przydatnych informacji dotyczących Malagi i Hiszpanii. Także nasz personel w razie potrzeby odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Pierwszego dnia poznasz także swojego koordynatora praktyk, który poinformuję Cię o zasadach odbywania praktyk, Twoich zadaniach oraz konkretnej dacie rozpczęcia praktyk w przydzielonej Ci firmie.