Enter your keyword

Intensywny i Kursy Super Intensywny hiszpanskiego w hiszpanii,Kurs intensywny hiszpańskiego,Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii Malaga

Kurs Hiszpańskiego dla prawników w Hiszpanii

Intensywny kurs dla prawników i sędziów jest przeznaczony dla tych, którzy mają już dobrą znajomość języka hiszpańskiego i chcą ją udoskonalać w dziedzinie prawa.

nauka hiszpanskiego dla prawnikow w Maladze Hiszpanii, Dla prawników: Studiuj hiszpański za granicą w Hiszpanii, Kurs Hiszpańskiego dla prawników w hiszpanii

LEKCJE

Kurs składa się z 20 lekcji ogólnego hiszpańskiego i 5 indywidualnych lekcji z zakresu hiszpańskiego prawniczego.
Gwarantujemy poprawę znajomości specjalistycznej terminologii poprzez studia przypadków, negocjacje i dyskusje. Uczestnicząc w tym kursie zapoznasz się z hiszpańskim Kodeksem Cywilnym jednocześnie doskonaląc swój hiszpański w dziedzinie prawa.

Nasz kurs dla prawników jest akredytowany przez hiszpańską organizację Bar Association oraz Stowarzyszenie Ekonomistów w Colegio Oficial w Maladze.

 

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwość 20 + 5
Sala max. 10 uczniów
Rozpoczęcie w każdy poniedziałek
Poziom min. B1
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2020

Consult our prices 2020 here.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.