Enter your keyword

Intensywny i Kursy Super Intensywny hiszpanskiego w hiszpanii,Kurs intensywny hiszpańskiego,Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii Malaga

Kurs Hiszpańskiego dla Nauczycieli ELE

Kurs Hiszpańskiego dla Nauczycieli ELE daje nauczycielom możliwość nabywania nowych niezbędnych w pracy umiejętności nie tylko językowych, ale także technicznych. Odświeżysz swoją metodologię, a także nauczysz się jak używać tablic interaktywnych na Twoich lekcjach.

Hiszpański orzeźwiający kurs dla nauczycieli hiszpańskiego,kurs hiszpanskiego tablice interaktywne malagaLEKCJE

Kurs obejmuje 25 lekcji tygodniowo, w skład których wchodzi zarówno zaawansowany kurs hiszpańskiego jak i zajęcia z metodologii oraz wykorzystywania nowych technologii na lekcjach hiszpańskiego.

Dzięki tablicom interaktywnym nauka języka hiszpańskiego przebiega w zupełnie inny sposób. Lekcje nie są nudne, a uczeń aktywniej uczestniczy w zajęciach. Także dla nauczycieli jest to spore ułatwienie. Każda sala w Alhambra Instituto wyposażona jest w taką tablicę, a nasi nauczyciele są specjalistami w ich wykorzystaniu na lekcjach ELE. Przez wiele lat pracowali oni nad stworzeniem metodologii i ćwiczeń odpowiednich dla każdego poziomu języka hiszpańskiego.

Naszym zadaniem jest pomoc w tworzeniu własnej metodologii i ćwiczeń. Kurs jest przeznaczony dla wszystkich osób, które łączą swoją przyszłość ze szkolnictwem, zarówno dla praktykujących nauczycieli jak i studentów.

O kursie

Czas trwania min. 1 tydzień
Częstotliwość 25 lekcji w tyg.
Grupa max. 10 uczniów
Data rozpoczęcia każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2021

Consult our prices 2020 here.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.