Enter your keyword

Intensywny Kurs Hiszpańskiego Combi (20+5)

nauka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w Maladze, ptywatne zajęcia języka hiszpańskiego w Maladze Liczba godzin w tygodniu: 20 x 55 min. + 5 indywid. lekcji
Rozpoczęcie: Każdy poniedziałek miesiąca*
Liczba uczniów: 6 – 8  (Max. 10 w grupie)
Poziomy: Od początkującego po zaawansowany
Godziny: 9:00-14:00
Długość kursu: 1 do 24 tyg.

 

Intensywne Kursy Hiszpańskiego  20+5 godzin w tyg. Poziomy od podstawowego po zaawansowany.

 

nauka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w Maladze, ptywatne zajęcia języka hiszpańskiego w Maladze, Ten kurs składa się z łącznie 25 godzin. Jest to idealny program przygotowany z myślą o naszych uczniach:  (4 lekcje w grupie) i 5 prywatnych zajęć jeden na jeden z nauczycielem. Dzięki temu bardzo szybko opanowujesz nowe zagadnienia gramatyczne i masz więcej możliwości konwersacji podczas kursu.  Podczas prywatnych zajęć nauczyciel może skupić się na indywiduanych potrzebach każdego ucznia w dużo większym stopniu. Oferujemy studentom tworzenie specyficznego programu podczas prywatnych zajęć. Możemy zapoznać was z językiem prawniczym, biznesowym, turystycznym czy medycznym!

Zajęcia prywatne tworzycie TY i nauczyciel! Alhambra Instituto to najstarsza szkoła języka hiszpańskiego w Maladze. Istniejemy już od ponad 30 lat!!! Nasze wieloletnie doświadczenie, zarówno z osobami indywidualnymi jak i grupami które przyjeżdżają do nas z całego świata pozwoliło nam wypracować wyjątkowe podejście do naszych uczniów. Jesteśmy dumni z atmosfery w naszej szkole językowej oraz z indywidualnego podejścia do każdego z naszych uczniów. Zależy nam na wysokiej jakości kształcenia dlatego oferujemy zajęcia w małych grupach. Co ważne, jedna lekcja trwa u nas 55min, a nie 45 jak w wielu innych szkołach języka hiszpańskiego. Cały kurs  trwa natomiast od 1 do 24 tygodni.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego Combi (20+5) pozwoli Ci na znaczne udoskonalenie Twojej znajomości języka hiszpańskiego, niezależnie od Twojego poziomu zaawansowania. Program obejmuje zajęcia rozumienia ze słuchu, mówienie i pisanie uwzgledniając różnorodne metody nauczania polegające na pracy z podręcznikiem, ćwiczeniach z nagraniami audio, ćwiczeniach fonetycznych i ćwiczeniach z gramatyki języka hiszpańskiego.

*Język hiszpański dla początkujących. Daty 2016: 11 Sty; 1, 22 i 29 Lut; 14 i 28 Mar; 4 i 18 Kwi; 2 i 16 Maj; 6 i 20 Cze; 4 i 18 Lip; 1, 15 i 29 Sie; 12 i 26 Wrz; 3, 17 Paz; 7 i 21 Lis; 5 Gru.

Nasza studentka ze Stanów Zjednoczonych