Enter your keyword

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w Hiszpania 25

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w wymiarze 25 lekcji w tygodniu jest podobny do Kursu Intensywnego 20. Obejmuje dodatkową lekcję grupową dziennie. Wybierając ten kurs nadal masz pełno wolnego czasu.

szkola hiszpanskiego w maladze w hiszpanii

Interaktywne kursy hiszpanskiego w Maladze

Lekcje

Kurs ten łączy w sobie zajęcia z gramatyki, słownictwa, konwersacji oraz kultury. Tam samo jak w przypadku Intensywnego Kursu 20, grupy są małe (mają od 6 do 10 uczestników), co jest korzystne dla uczniów.

Dzięki naszym natywnym nauczycielom z wieloltenim doświadczeniem nie tylko nauczysz się języka, ale też poznasz bliżej hiszpańską kulturę. Znakomita atmosfera w szkola sprawi, że na pewno będziesz chciał powtórzyć to niesamowite doświadczenie i wrócić do nas na kolejny kurs.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego składa się z 5 lekcji dziennie. Zajęcia trwają od 9 do 14 lub od 9 do 15. Dzienna liczba godzin zmienia się w zależności od tego, czy w dany tygodniu odbywa się święto państwowe. Jeśli kurs obejmuje 5 lekcji dziennie, dzienna liczba godzin zwiększa się do 6 w ciągu tygodnia. Ma to na celu rekompensatę utraconych godzin w dzień wolny od zajęć.

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwość 25 lekcji tygodniowo
Sala max. 10 uczniów
Rozpoczęcie w każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2021

Consult our prices 2020 here.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.