Enter your keyword

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

Intensywny Kurs Hiszpańskiego w wymiarze 20 lekcji w tygodniu jest idealny dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać swój pobyt w Maladze. Pozwala połączyć nauke z czasem wolnym i zwiedzaniem miasta.

Hiszpański kurs interaktywny w Hiszpanii, Intensywny kurs języka hiszpańskiego w 20 lekcjach Hiszpania, Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii, Kurs hiszpańskiego MalagaLekcje

Grupy są małe (mają od 6 do 10 uczestników), co zapewnia każdemu z uczniów uwagę nauczyciela. Poziom jest dopasowany do potrzeb językowych uczniów w grupie. Przed rozpoczęciem kursu zostaje zorganizowany krótki test poziomujący, na podstawie którego uczniowie zostają przydzielani do grup.

Kurs ten został zaprojektowany po to, aby umożliwić uczniom efektywną komunikację w języku hiszpańskim. Nasza metoda nauczania pozwala na szybki rozwój kompetencji komunikacyjnej. Kurs łączy z sobie zajęcia z gramatyki, słownictwa i konwersacji. W naszej szkole będziesz uczyć się w otoczeniu ludzi z całego świata i będziesz mieć okazję do używania hiszpańskiego na co dzień.

Nasi natywni nauczyciele są znakomicie wykwalifikowani i mają lata doświadczenia w nauczaniu języka hiszpańskiego. Dzięki nim wielu uczniów decyduje się powtórzyć to znakomite doświadczenie i wrócić do szkoły na kolejny kurs.

Nasza szkoła jest przytulnym miejscem, w którym poczujesz się jak w domu. Dbamy o uczniów i staramy się aby czuli się komfortowo nie tylko podczas kursu ale także po zajęciach.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego składa się z 4 do 5 lekcji dziennie. Zajęcia trwają od 9 do 13 lub od 9 do 14. Dzienna liczba godzin zmienia się w zależności od tego, czy w tym tygodniu odbywa się święto bankowe. Jeśli kurs obejmuje 4 lekcje dziennie, dzienna liczba godzin zwiększa się do 5 w ciągu tygodnia. Ma to na celu rekompensatę utraconych godzin w dzień wolny od zajęć.
Poczytaj recenzje naszych uczniów.Przegląd Google i komentarze Szkoła języka hiszpańskiego,Przegląd Google i komentarze kursy hiszpasnkiego

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwość 20 lekcji tygodniowo
Sala max. 10 uczniów
Rozpoczęcie w każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 16 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2022

Liczba tygodni
Cena
1
160 €
2
320 €
3
465 €
4
620 €
5
760 €
6
900 €

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

essaymoment