Enter your keyword

Intensywne Kursy Języka Hiszpańskiego w Hiszpanii

Kurst hiszpańskiego w Maladze z użyciem tablic interaktywnych

Jedną z możliwości którą proponuje nasza szkoła językwa jest Intensywny Kurs Hiszpańskiego przeznaczony dla tych, którzy chcą szybko poprawić swoją znajomość języka hiszpańskiego.

Poziom hiszpańskiego w klasie jest dostosowany do poziomu i potrzeb uczniów. Intensywny kurs hiszpańskiego został zaprojektowany by rozwijać umiejętności ucznia się oraz aby pomóc skutecznie komunikować się w języku hiszpańskim.

Nasze metody nauczania języka hiszpańskiego są nowoczesne i skuteczne. Już po 2 miesiącach nauki od poziomu początkującego zdobędziesz u nas wystarczającą wiedzę by komunikatywnie posługiwać się językiem hiszpańskim. W naszej szkole będziesz uczyć się hiszpańskiego z uczniami z całego świata. Grupy są małe, atmosfera przemiła, a podejście do ucznia niespotykane!

kursy języka hiszpańskiego w Maladze, hiszpański w hiszpanii, wakacyjne kursy języka hiszpańskiego w hiszpanii, wakacje w maladze, hiszpański w maladze, nauka języka hiszpańskiego w hiszpanii

Letnie kursy języka hiszpańskiego dla młodzieży szkolnej

Podczas pobytu w naszej szkole języka hiszpańskiego w Maladze będziesz w stanie znacznie polepszyć swoje umiejętności, bez względu od Twojego poziomu zaawansowania. Program obejmuje zajęcia hiszpańskiego oparte na podręczniku stworzonym przez profesorów Alhambra Instituto. Nasza kadra  to  tylko i wyłącznie natywni profesorowie, posiadający wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego. Jednak co najważniejsze, oprócz swoich wysokich kwalifikacji, są to ludzie ciepli, uśmiechnięci i serdeczni. Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na ich pomoc! Podczas swojego kursu językowego będziesz mieć zajęcia z kilkoma nauczycielami, dzięki czemu zapoznasz się z różnymi akcentami.

Podczas każdego z naszych kursów będziesz uczył się języka hiszpańskiego z użyciem tablicy interaktywnej. Każdego dnia poznasz sporo nowych zagadnień z gramatyki i wzbogacisz swoje słownictwo. Ponad to, w czasie wolnym będziesz mógł poznać Malagę, tutejsze obyczaje i kulturę.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

Liczba godzin w tyg.: 20 x 55 min
Rozpoczęcie: Każdy poniedziałek miesiąca*
Liczba uczniów: 6 – 8 (Max. 10)
Poziomy: Od początkującego po zaawansowany
Godziny: 9:00-13:00
Długość kursu: 1 do 36 tyg.

Intensywny Kurs Hiszpańskiego 25

nauka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w hiszpanii, kursy języka hiszpańskiego w Maladze, prywatne zajęcia języka hiszpańskiego w MaladzeLiczba godzin w tyg.: 25 x 55 min.
Rozpoczęcie: Każdy poniedziałek
Liczba uczniów: 6 – 8  (Max. 10)
Poziomy: Od początkującego po zaawansowany
Godziny: 9:00-14:00  (popołudniami także w okresie letnim)
Długość kursu: 1 do 24 tyg.

Możesz również wybrać trochę bardziej intensywny 25 godzinny kurs hiszpańskiego. Kurs ten jest podobny do „Intensywnego Kursu Języka Hiszpańskiego 20”. Organizowany jest przez cały rok, na wszystkich poziomach, od początkujących do zaawansowanych. Polecamy tym, którzy mają mniej czasu, krótszy urlop lub osobom, które pragną uczyć się intensywniej.

Kurs Języka Hiszpańskiego z Alhambra Instituto jest najlepszym sposobem, by szybko pozyskać wystarczającą więdzę i rozpocząć konwersacje w języku hiszpańskim. Wybierz 25 godzinny kurs hiszpańskiego, jeśli chcesz wykorzystać swoje umiejętności gramatyczne w rozmowie i w praktyce.  Twój poziom będzie sprawdzony pierwszego dnia przez pisemny i ustny test. Wówczas będziemy w stanie wybrać dla Ciebie odpowiednią grupę. Pierwsze dwie godziny to zajęcia z naszymi specjalistami od gramatyki. Następne godziny to już tylko i wyłącznie praktyka.

Natomiast ostatnia piąta godzina to już wielka niespodzianka! Z Alhambra Instituto będziesz mieć możliwość zapoznania się z historią, sztuką, kulturą i zwyczajami panującymi w Hiszpanii. Wybierz nasz Intensywny 25 Kurs Hiszpańskiego!Wszystkie stopnie zaawansowania są dostępne!

Superintensywny Kurs Hiszpańskiego 30

Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii, Kurs hiszpańskiego maladzeSuper Intensywny Kurs Języka Hiszpańskiego składa się z 30 lekcji tygodniowo. Jest on przeznaczony dla osób, które chcą w szybkim czasie zrobić postęp w języku hiszpańskim. Klasy są przestronne i bardzo dobrze oświetlone. Grupy są za to bardzo małe, od 6 do 8 uczniów. Kurs trwa od tygodnia do 24 tyg. Poziom grupy jest dostosowany do każdego ucznia. Dwa razy w miesiącu tworzymy grupy dla początkujących i w każdy poniedziałek miesiąca otwieramy grupy z pozostałych poziomów.

Kurs trwa minimum 1 tydzień. Poziom języka hiszpańskiego jest dostosowany doKURSY JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W HISZPANII, Hiszpańskiego w Hiszpanii w szkół języka Intensywne kursy hiszpańskiego dla dorosłych organizowane są przez cały rok poziomu zaawansowania i potrzeb uczniów. Super Intensywny Kurs Języka Hiszpańskiego został utworzony z myślą o poprawieniu umiejętności efektywnego komunikowania, ma na celu zwiększenie Twojej pewności oraz swobody posługiwania się językiem hiszpańskim. Zajęcia są przygotowane w oparciu o scenki i doświadczenia z życia codziennego, w ten sposób możesz przygotować się do prawdziwych sytuacji oraz problemów życia codziennego.

Zależy nam na tym, aby uczniowie w czasie kursu mieli możliwość przełożenia teorii na praktykę. Lekcje mają na celu udoskonalenie czterech głównych kompetencji językowych – mówienia, pisania, rozumienia ze słuchu i  rozumienia tekstu czytanego. Nasi lektorzy przewidują w programie wiele ćwiczeń konwersacyjnych, gdyż jest to jedyna droga do płynnej komunikacji. W celu uzyskania maksymalnego postępu, na jedną grupę przypada maksymalnie 10 uczniów.

Jest to niewątpliwie bardzo intensywny kurs. Zajęcia trwają od 9:00 do 15:00. Wymagają wiele wysiłku, ale jesteśmy przekonani, że warto. W krótkim czasie opanujesz tutaj tyle samo co przez pół roku w szkole w Polsce. Możliwość uczenia się w międzynarodowym gronie, obecność rodowitych Hiszpanów, bardzo dobrze przeszkolona kadra, wszystko to zaprowadzi Cię do celu. Przyjedź do nas na kilka tygodni a przekonasz się!

Liczba godzin na tydz.: 30 x 55 min.
Rozpoczęcie: Każdy poniedziałek miesiąca*
Liczba uczniów: 6 – 8 (max. 10 w grupie)
Poziomy: Od początkującego po zaawansowany
Godziny: 9:00-15:00.
Długość kursu: 1 do 12 tyg.

*Dwa razy w miesiącu tworzymy kursy języka hiszpańskiego dla początkujących: Każdy pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca to czas dla początkujących. Zgłoś się na lekcje próbną!

Język hiszpański dla początkujących daty 2016:

11 Sty; 1, 22 i 29 Lut; 14 i 28 Mar; 4 i 18 Kwi; 2 i 16 Maj; 6 i 20 Cze; 4 i 18 Lip; 1, 15 i 29 Sie; 12 i 26 Wrz; 3, 17 Paz; 7 i 21 Lis; 5 Gru.