Enter your keyword

Kurs Indywidualny JEDEN NA JEDEN w Malaga Hiszpanii, Intensywne korepetycje i kursy hiszpańskiego,

Indywidualny kurs Języka hiszpańskiego JEDEN NA JEDEN

Lekcje hiszpańskiego sam na sam z nauczycielem. Jeszcze lepiej rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe takie jak: mówienie, pisanie, czytanie i słuchanie. Na tym kursie uwaga nauczyciala skupia się tylko na Tobie.


Lekcje

Indywidualny kurs hiszpańskiego oferuje uczestnikom elastyczny i dopasowany do ich potrzeb program. Kurs ten jest przeznaczony dla tych, którzy chcą w szybkim czasie udoskonalić znajomość hiszpańskiego oraz dla tych, którzy chcą skoncentrować się na wybranych zagadnieniach, np:

  • własny biznes lub praca
  • marketing
  • prawo
  • finanse

Możemy pomóc Ci przygotować się do prezentacji biznesowych, negocjacji lub spotkań, czy też rozwinąć umiejętności praktyczne tj. korespondencja, rozmowy telefoniczne lub pisanie sprawozdań.

nowoczesne metody nauczania w hiszpanii

indywidualny kurs hiszpanskiego tablica interaktywna

Tematy są wybierane zgodnie z potrzebami ucznia, jak na przykład zajęcia z hiszpańskiego w biznesie, przygotowanie do egzaminów lub poświęcenie czasu na zagadnienia sprawiające Ci trudność jak gramatyka, umiejętności rozumienia i komunikacji. Istnieje możliwość wyboru miedzy 3, 4 lub 6 lekcjami dziennie. Jeśli interesuje Cię mniejsza lub większa liczba lekcji dziennie, proszę skontaktuj się z nami.

Indywidualne lekcje zapewnią Ci sukces i wolną rękę w wyborze materiałów. Nauczyciele są elastyczni, ponieważ poświęcają uwagę wyłącznie jednemu uczniowi.

 

Happy hours z Alhambra Instituto

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 14:00 do 20:00 oszczędzasz 20%!

O kursie

Czas trwania kursu min. 1 tydzień
Częstotliwość 10, 20 lub 30 lekcji tyg.
Grupa max. 10 uczniów
Data rozpoczęcia w każdy poniedziałek
Poziom każdy poziom
Wiek min. 10 lat
Czas trwania lekcji 55 min

Ceny 2022

Liczba tygodni
Cena
10
320 €
1
35 €

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.