Enter your keyword

Intensywny i Kursy Super Intensywny hiszpanskiego w hiszpanii,Kurs intensywny hiszpańskiego,Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii Malaga

Kurs języka hiszpańskiego dla początkujących

Pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca to nowe grupy dla początkujących w Alhambra Instituto.

Jeśli nigdy nie miałeś styczności z językiem hiszpańskim i miałbyś ochotę zacząć nową przygodę to zapraszamy do naszej szkoły języka hiszpańskiego. Grupy dla studentów początkujących otwieramy 2 razy w miesiącu. Możesz wybrać jeden z wielu naszych kursów jednak zalecamy standardwoy Intensywny Kurs Hiszpańskiego składający się z 20 godzin w tygodniu.

 • Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20

  Kursy Hiszpański dla początkujących, KURS JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH, INTENSYWNY KURS HISZPAŃSKIEGOKurs ten przeznaczony jest dla początkujących i składa się z 20 godzin ogólnego hiszpańskiego. Nasi nauczyciele wiedzą jak dotrzeć do ucznia bez całkowitej znajomości języka. Gwarantujemy studentom początkującym, że już po 3 miesiącach nauki, będą posługiwać się językiem hiszpańskim w stopniu średniozaawansowanym B2. Tym, którzy chcą uczyć się hiszpańskiego od samego początku oferujemy nasze specjalne daty kursów, dwa razy w miesiącu. Nauczamy według budowanej przez nas latami, własnej metodologii. Oferujemy jasne i kompleksowe kursy języka hiszpańskiego dla początkujących w Maladze. Choć nacisk położony jest na mówienie na struktury gramatyczne i zdania wzór, który będzie stanowić podstawę dla dalszego rozwoju w języku hiszpańskim.

 • Superintensywny Kurs Hiszpańskiego  30 zajęć/w tygodniu

  kursy hiszpanskiego dla seniorow, kursy hiszpanskiego w maladze dla doroslych, grupowe zajecia hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w hiszpanii, kursy hiszpanskiego w maladze, Kurs ten ma na celu zapoznanie studenta z fundamentami języka hiszpańskiego. W krótkim czasie będziesz w stanie użyć  podstawowych struktur gramatycznych w języku hiszpańskim w celu komunikowania się na poziomie podstawowym i w podstawowych sytuacjach społecznych i kulturalnych w krajach hiszpańsko języcznych. Nauka z nami przebiega zawsze w sposób interaktywny. Łączymy podczas kursu różne sposoby przekazywania wiedzy o języku. Staramy się łączyć gramatykę z praktycznymi sytuacjami i wprowadzać słownictwo, które pomoże studentom odnaleźć się w rzeczywistości danego kraju.

 • Kurs Hiszpańskiego dla poziomu A2 20 zajęć/tydzień i 30 zajęć/tydzień

  Nasza szkoła organizuje kursy na wszystkich poziomach. Jak widać istnieje także w naszej szkole stopień A2, który oznacza nikłą znajomość języka hiszpańskiego. Jeśli znasz chociaż odrobinę język hiszpański, zawsze komunikuj nam o tym. Znajomość kilku wyrażeń i  podstawowych struktur kieruje Cię do grupy elementarnej a nie zerowej.

  Poziom A2 zadania:
  • Rozumienie wypowiedzi i wprowadzanie często używanych wyrażeń w zakresie tematów związanych z życiem codziennym (np. podstawowe informacje osobiste i rodziny, zakupy, otoczenie, praca).
  • Udział w zwykłej, typowej rozmowie wymagającej prostej bezpośredniej wymiany informacji na tematy znane i typowe.
   Opisywanie w prosty sposób aspektów takich jak  jego / jej pochodzenie i otoczenie, a także poruszanie sprawy związanych z najważniejszymi potrzebami.
  • grupowe zajecia hiszpanskiego w maladze, kursy hiszpanskiego dla poczatkujacych w hiszpanii, kursy hiszpanskiego dla doroslych w hiszpanii, hiszpanski w maladzeWażne konstrukcje gramatyczne i słownicto, wzory wypowiedzi, konstrukcje zdań. Wszystko to będzie stanowić podstawę dla dalszego rozwoju w języku hiszpańskim. Po kursie intensywnym lub superintensywnym będziesz mógł przeczytać i  rozumieć podstawowe wiadomości, listy i teksty, zrozumieć autentyczne dialogi i produkować własne wypowiedzi w grupie.  Ćwiczenia w parach w klasie.
  • Kurs ten będzie okazją do doskonalenia umiejętności mówienia i słuchania w różnych sytuacjach.  Studenci, którzy ukończą ten poziom zrozumieją już wypowiedzi i często używane wyrażenia w zakresie tematów związanych z życiem codziennym (np. podstawowe informacje osobiste iinformacje dotyczące rodziny, zakupów, otoczenia, pracy).  Ukończenie tego kursu będzie już dobrym wstępem do dalszej pracy. Należy pamiętać, że zawsze bardzo ważne jest opanowanie zagadnień z poziomu A1 i A2, gdyż bez dobrze ugruntowanej i uporządkowanej wiedzy z tego zakresu nie będzie możlwy dalszy szybki rozwój znajomości języka.

jeden na jeden lekcje hiszpanskiego w maladze, nauka hiszpanskiego w hiszpanii, kursy jezyka hiszpanskiego w hiszpanii

Kurs hiszpańskiego dla Post-Początkujących

 • Ten kurs pozwoli Ci korzystać z większego zasobu słownictwa. Oczywiście nadal będzie to ograniczony zasób informacji by w pełni swobodnie wypowiadać się oraz pisać. Choć nacisk położony jest na mówienie można również dowiedzieć się więcej o najważniejszych strukturach gramatycznych. Zazwyczaj łączone są podczas kursu dwie godziny gramatyki z dwoma godzinami praktyki. Jest to generalnie bardzo dobre połączenie teoretyki z praktyką. W ten sposób szybko utrwalają się zdobyte informacje. Gdy dojdziesz do końca tego kursu będziesz mógł już wypowiedzie się na o wiele więcej tematów itd.
 • TEMATY:
-Pozdrowienia i wstęp do języka hiszpańskiego
-Zwroty hiszpańskie stosowane w sklepach hotelach, barach i restauracjach
-Hiszpański w podróży po mieście
-Wprowadzenie do gramatyki rzeczowniki, czasowniki, porządku i numery tekstu, zaczynają budować zaufanie językiem hiszpańskim
-Użycie przymiotników, zaimków i przysłówków
-Dodanie więcej wspólnych wyrażeń
-Dzień (dni tygodnia i miesięcy)
-Tematy, słowa i zwroty opisujące pracę, rodziny, obywatelstwo
-Rozszerza się na słownictwie wspólnych elementów, takich jak żywność i napoje
-Dodatkowe najważniejsze przymiotniki, czasowniki, przysłówki, spójniki
-Zawarte w nauce powyżejMówienie / aktywny praktyka
Dużo słuchania Hiszpański Wymowa
Pierwsze kroki w  czytaniu / pisaniu po hiszpańsku
Tło do kultury hiszpańskiej

DATY ROZPOCZĘCIA KURSÓW 2018

 

01.01.18, 28.02.2018, 30.03.18, 01.05.18, 15.08.18, 12.10.18, 01.11.18, 06.12.18, 17.12.2018-06.01.19.