Enter your keyword

Intensywny i Kursy Super Intensywny hiszpanskiego w hiszpanii,Kurs intensywny hiszpańskiego,Nauka hiszpanskiego w Hiszpanii Malaga

Kursy języka hiszpańskiego: Lista wszystkich programów 2017

Znajdź kurs dla siebie

Wiek
Liczba tygodni

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, w naszej szkole Alhambra Instituto, to idealny sposób na naukę języka.

Oferujemy kursy grupowe i indywidualne na wszystkich poziomach zaaawansowania. Wybierz kurs, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom i zaplanuj swoją podróż do Malagi.

Google 5 gwiazdek oceny klientów Kursy Hiszpanskiego w Alhambra Instituto, Włącz opinii Google konsumpcyjnych i doświadczenia klienta

Poczytaj recenzje naszych uczniów.

  • Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, w średniej wielkości grupach i przytulnej szkole położonej 2 minuty od plaży.
  • Szeroki wybór kursów hiszpańskiego w wymiarze 20, 25 czy 30 lekcji tygodniowo.
  • Alhambra Instituto stawia na nauczanie z wykorzystaniem nowych technologii i posiada tablice interaktywne w każdej sali.
  • Każda lekcja trwa 55 minutut, a więc za uczysz się 25% więcej niż w innych szkołach języka hiszpańskiego w Maladze!

Intensywne kursy hiszpańskiego

Intensywny kurs hiszpańskiego 20

Intensywne kursy języka hiszpańskiego w Hiszpanii, 2017 Argentyna języka, intensywne programy językowe hiszpański, najlepszy w szkole hiszpańskiego w Hiszpanii, hiszpański programów zanurzenie, hiszpańskiego zanurzenie, Szkoła hiszpańskiego zanurzeniaIntensywny Kurs Hiszpańskiego w wymiarze 20 lekcji w tygodniu jest idealny dla tych, którzy chcą w pełni wykorzystać swój pobyt w Maladze. Pozwala połączyć naukę z czasem wolnym i zwiedzaniem miasta.

Intensywny kurs hiszpańskiego 30

Super Intensywny Kurs Hiszpańskiego - Kurs hiszpańskiej ,Nauka hiszpanskiego Super Intensywne kursy hiszpańskiego
Jest to najbardziej intensywny kurs grupowy, obejmujący 30 lekcji tygodniowo. Idealny dla tych, którzy mają mało czasu na naukę w Hiszpanii.

Intensywny kurs hiszpańskiego 25

Intensywne Kursy Hiszpańskiego 20/25 zajęć tygodniowo. Ogólne i specjalistyczne kursy hiszpańskiego dla młodzieży i dorosłychIntensywny Kurs Hiszpańskiego w wymiarze 25 lekcji w tygodniu jest podobny do Kursu Intensywnego 20. Obejmuje dodatkową lekcję grupową dziennie. Wybierając ten kurs nadal masz pełno wolnego czasu!

Semi-intensywny kurs hiszpańskiego 15

semi intensywny kurs hiszpańskiego, kursu Semi-Intensywnego hiszpankiegoSemi-intensywny kurs hiszpańskiego jest idealny dla podróżników lub osób pracujących na pół etatu, które uczyć się hiszpańskiego a przy tym mieć masę wolnego czasu.

Intensywny kurs hiszpańskiego kombi 20 + 5

Intensywny kurs hiszpanskiego w Maladze, Kursy języka hiszpańskiego w HiszpaniiKurs ten obejmuje 20 lekcji w grupie i 5 indywidualnych tygodniowo. Idealny dla osób, które mają dodatkowe potrzeby językowe.

Intensywny kurs hiszpańskiego kombi 25 + 5

intensywny kurs hiszpanskiego 30 Malaga, Nauka hiszpańskiego w MaladzeKurs Hiszpańskiego Kombi 25+5 obejmuje 25 lekcji w grupie i 5 indywiualnych tygodniowo. Z tym kursem nauczysz się hiszpańskiego szybko i skutecznie.

Indywidualny kurs hiszpańskiego

Prywatne zajęcia języka hiszpańskiego w Maladze,Indywidualny kurs języka hiszpańskiego w maladze,Lekcje hiszpańskiego sam na sam z nauczycielem. Jeszcze lepiej rozwiniesz wszystkie kompetencje językowe.

Specjalistyczne kursy hiszpańskiego

Kurs przygotowujący do egzaminu DELE

Kurs przygotowujący do egzaminu DELE , DELE kurs hiszpańskiego to kurs przygotowujący do egzaminu DELEKurs przygotowujący do egzaminu DELE w Hiszpanii. Egzaminy DELE są jedynymi oficjalnymi egzaminami z języka hiszpańskiego.

Hiszpański w biznesie

Intensywny Hiszpański w biznesie w Hiszpanii, Intensywny kurs hiszpanskiego w Hiszpanii. MalagaProgram obejmuje 20 lekcji ogólnego hiszpańskiego w grupie i 10 indywidualnych zajęć z hiszpańskiego w biznesie.

Hiszpański prawniczy

Intensywny kurs dla prawników i sędziów jest przeznaczony dla prawników w Maladze, aktualnej terminologii prawniczejProgram obejmujący 20 lekcji ogólnego hiszpańskiego i 5 indywidualnych lekcji z języka prawniczego.

Hiszpański dla pracowników linii lotniczych

Kursy Hiszpański dla personelu pokładowego,Kursy Hiszpańskiego w Hiszpanii 2017, Szkoły hiszpańskiego Alhambra w HiszpaniiKurs hiszpańskiego dla pracowników linii lotniczych obejmuje 25 lekcji ogólnego hiszpańskiego i 5 indywidualnych zajęć z języka specjalistycznego użyanego w branży lotniczej.

Kurs dla nauczycieli ELE

Kursy hiszpanskiego dla doroslych w hiszpanii,, Hiszpania, kursy językowe za granicą maladze,Kurs dla nauczycieli hiszpańskiego pozwala na odświeżenie metodologii oraz zapoznanie się z nowymi technologiami w nauce języka.

Hiszpański dla seniorów 50+

Kurs dla seniorów 50+

Poznaj na kursie hiszpańskiego osoby w Twoim wieku. ... W żadnej innej szkole nie znajdziesz tak niezwykłego programu dla osób dojrzałych!Program obejmuje Instensywny Kurs Hiszpańskiego 20, zajęcia dodatkowe i transfer. Idealne rozwiązanie dla dojrzalszych uczniów!

Kurs hiszpańskiego z zajęciami pozalekcyjnymi

Kurs hiszpańskiego i lekcje flamenco

Możliwe dodatkowe opcje w Maladze : Hiszpański+Flamenco, Kursy hiszpanskiego w Hiszpanii - Szkola Jezykowa w MaladzeProgram ten obejmuje Intensywny Kurs Hiszpańskiego 20 i 5 prywatnych lekcji flamenco tygodniowo.

Kurs hiszpańskiego dla grup

Kursy hiszpańskiego dla grup szkolnych

School group studing spanish in Alhambra Instituto Malaga Kursy hiszpańskiego w Maladze dla uczniów gimnazjum i liceów połączone z bogata ofertą zajęć dodatkowych i wycieczek.

Zielona Szkoła

Learn Spanish in your gap year, have a nice year in spain, meet new people and live a new experience Kursy hiszpańskiego w ramach Zielonej Szkoły w Maladze. Niesamowite doświadczenie dla dzieci z polskich szkół.