Enter your keyword

Malaga nocą

Malaga nocą

Malaga nocą

Kurs hiszpańskiego w Maladze
[ultimate_spacer height=”50″]

Znów piątek! Masz ochotę wyjść na miasto w ten weekend i odkryć nocne życie w Maladze? Malaga nocą to idealne miejsce na zabawę dla osób w każdym wieku. Poniżej znajdziecie kilka propozycji. Przygotujcie się na długą i fantastyczną noc, ponieważ Malagueños nigdzie się nie spieszą!

Zwykle noc rozpoczyna się w barach z tapas. Jak już pewnie wiesz, większość z nich jest otwartych od 20:00. Ale nie martw się! Jeśli nie lubisz jeść tak późno, jest wiele restauracji które otwierane są wcześniej. Czeka na Ciebie wiele gastronomicznych przyjemności…

[ultimate_spacer height=”20″]

Kilka sugestii...

  • Tapeo de cervantes: Jeden z najbardziej znanych barów z tapas w mieście. Znajduje się w centrum miasta i panuje tu ciepła i przyjazna atmosfera. Bar ten jest bardzo popularny, dlatego polecamy zarezerwować stolik.  Bar Tapeo de Cervantes otwarty jest od 13:00 do 15:30 i od 19:30 do 23:30.
  • Mercado Provenzal:  Piwo za 40 centów? Tak, w Mercado Provenzal! Tapasy również są tanie (niektóre kosztują nawet 50 centów!). Usiądź przy beczce i delektuj się piwem i pysznymi przekąskami. Ten mały bar znajdziesz przy Calle Granada. 
  • Raff: Niełatwo znaleźć ten bar, dlatego nie ma tu wielu turystów. Raff znajduje się obok Plaza Uncibay i panuje tu znakomita atmosfera. Zamów piwo, a dostaniesz przekąskę gratis!
[ultimate_spacer height=”30″]

Jak już skosztujesz lokalnych przysmaków, pora na drinka.  Na Plaza de la Merced, ładnym placu ze świetną atmosferą, znajdziesz wiele fajnych barów. Caña, try a sangríacóctel to najczęściej zamawiane napoje przed wyjściem na imprezę do klubu.

Kurs hiszpańskiego w Maladze

Kilka sugestii...

  • La Terraza de la Alcazaba: Wyobraź sobie że siedzisz na dachu hotelu z drinkiem w ręku… Czy to nie piękne? Wybierz się do Terraza de la Alcazaba, tarasu nad restauracją Batik. Panuje tu nowoczesny klimat, a bar otwarty jest do 2:30.
  • Café Bruselas: Świetne miejsce na drinka po kolacji. Mają tu szeroki wybór drinków, dlatego też miejsce to przyciąga wielu klientów z całego świata. Jest to miejsce spotkań dla ludzi szukających oryginalności i ciekawych rozmów. W Café Bruselas organizowane są czasem wieczory, podczas których opowiada się różne historie oraz rozwiązuje quizy!
  • Morrisseys: W tym irlandzkim barze możesz spróbowac najlepszych piw, ginów i whiskey. Jest to też idealne miejsce do poznawania nowych ludzi. Ich motto to: „Nie ma nieznajomych. Są tylko ludzie, których jeszcze nie poznaliśmy”.

Po drinku pora na wizytę w klubie. W Maladze jest wiele miejsc znakomitych na całonocną imprezę. Kluby otwarte są do późna, bo do około 7:00. Wynika to z faktu, że Hiszpanie wychodzą na imprezę bardzo późno. Większość popularnych klubów znajduje się na Plaza de la Merced i Plaza de Uncibay.

[ultimate_spacer height=”20″]

Kilka sugestii...

Przetańcz całą noc w jednym z polecanych przez nas klubów::

Wszystkie te kluby są bardzo popularne wśród młodych ludzi i panuje tutaj świetna atmosfera. Wolisz muzykę na żywo? Wybierz się do ZZpub lub Tennessee Live Club Malaga!

[ultimate_spacer height=”20″]

Mamy nadzieję że spodobał wam się nasz post o nocnym życiu w Maladze. Bawcie cię dobrze w ten weekend i widzimy się w przyszłym tygodniu!