Enter your keyword

Kurs i szkolenie dla nauczycieli w Hiszpanii

Hiszpański szkolenia dla nauczycieli w Hiszpanii
Największa kurs odświeżający: język i technologii w Classe
Stypendium Erasmus +
na kursy przygotowawcze dla nauczycieli
MALAGA MIASTA “ raj między niebem a ziemią.
Wszystko, co możesz sobie wyobrazić jest prawdziwe.”
― Vicente Aleixandre
Erasmus Plus szkolenia nauczyciel hiszpańskiego w Hiszpanii
[ultimate_spacer height=”20″]

NASZA SZKOŁA

spanish courses for teachers ideal for interactive whiteboards for classroom instruction or individual student, interactive whiteboard multimedia classroom, learn spanish, alhambra instituto interactive spanish school,Using interactive white boards in the classroom has been determined as one of the means in which an increase, Digital Curriculum, Multimedia Lessons, Whiteboard Resources, Interactive

Alhambra Instituto została założona w roku 1980. Znajduje się  100 metrów od plaży i zaledwie 15 minut autobusem od centrum miasta. Szkoła znajduje się w przepięknej dzielnicy Pedregalejo.

Po ponad 35 latach ciężkiej pracy i poświęcenia, nasza szkoła cieszy się uznaniem i polecają ją wszyscy nasi studenci. Za to oczywiście serdecznie dziękujemy!Nasz zaangażowany zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, które starają się nauczać sercem i bardzo kochają swoją pracę. Niektórzy z nim spędzili tutaj ponad połowę swojego życia. Są oni niewątpliwie związani z Alhambra Instituto.

Alhambra Instituto to szkoła tylko i wyłącznie języka hiszpańskiego. Od ponad 30 lat specjalizujemy się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego. W tym roku postanowiliśmu zmodernizować szkołę i zainwestować w nowoczesne nośniki informacji takie jak elektroniczne tablice edukacyjne, które pomogą nauczycielom interaktywnie nauczać.

 

[ultimate_spacer height=”20″]

Hiszpański Doskonalenia Nauczycieli i Szkolenia dla nauczyciela :

Interactive Whiteboards Enhance Classroom Instruction and Learning,spanish, interactive whiteboard multimedia classroom, learn spanish, alhambra instituto interactive spanish school, interactive whiteboard also offers multimedia that can bring the outside world and powerful images, Digital Curriculum, Multimedia Lessons, Whiteboard Resources, Interactive

Kurs przeznaczony jest dla przyszłych nauczycieli lub dla pedagogów, którzy już mają pewne doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego.  Jeśli chcesz nauczyć się jak nauczać języka obcego lub masz pewne braki i chcesz odświeżyć swój stan wiedzy o jezyku hiszpańskim i kulturze to zapraszamy na Kurs Języka Hiszpańskiego dla Nauczycieli. Będzie to niezwykły krok do przodu pod względem zawodowym, ale także dobra zabawa i zanurzenie kulturowe.
ELE Kurs dla Nauczycieli składa się z 25 godzin lekcyjnych języka hiszpańskiego w tygodniu. Kurs trwa od jednego do dwóch tygodni przy czym polecamy zapis na pełen kurs. Pierwszy tydzień bowiem jest bardziej teoretyczny a drugi to prawdziwa zabawa z metodologią i nowymi programami ćwiczeniowymi.

Pierwszy i drugi blok są ze sobą powiązane. Zalezca się uczestnictwo w dwóch blokach. Zajęcia odbywają się zawsze z rana od godziny 9.00 i trwają do godziny 14.00 co nie oznacza, że reszta dnia będzie nieproduktywna. Każde popołudnie bowiem to propozycja zwiedzania Malagii z nami. Nasi nauczyciele organizują dla wszystkich uczniów wyjścia integracyjne, zwiedzanie muzeów, oprowadzanie po mieście i wspólną integrację. Jeśli szukasz kontaktu z hiszpańską kulturą i językiem to Alhambra Instituto jest tym czego szukasz!

 

METODOLOGIA:

Tablica interaktywna jest nowoczesną formą wykorzystywaną w nauczaniu języka hiszpanskiego w Alhambra Instituto, Wprowadzanie nowoczesnych technologii do edukacji szkolnej tablic interaktywnych pomaga uczniom zrozumieć abstrakcyjne tematy używanych podczas lekcji; praktyczne (w praktyce pedagogicznej)Pierwszy tydzień to trochę teorii, ale nie ma się czym przerażać. Piersze dwie godziny  będziemy sprawdzać poziom gramatyki tej na najwyższym poziomie. Jeżeli grupa będzie miała wysoki poziom znajomości zagadnień gramatycznych nie będziemy ich powtarzać tylko nauczamy Was jak prosto wytłumaczyć dane zagadninie Waszym uczniom oczywiście po hiszpańsku.
W ciągu ostatnich 3 godzin będziemy uczyć się jak tworzyć zagadnienia gramatyczne dla młodzieży. Jak widać podczasz kursu będziesz tworzyć swoje własne materiały, które mogą przydać się Tobie podczas pracy w szkole.
Drugi tydzień jest jeszcze bardziej interesujący, nauczyciele będą uczyć się, jak korzystać z interaktywnej platformy MODDLE, która ułatwi im znacznie pracę i organizację materiałów dydaktycznych. Będziemy tworzyć sporo dokumentów online i interaktywnych materiałów, które pózniej będziemy prezentować na naszych interaktywnych tablicach elektornicznych.
Ostatnia część kursu to prezentacja. Każdy nauczyciel przygotuje lekcje hiszpańskiego dla obcokrajowców tylk i wyłącznie w języku hiszpańskim. Prezentacja będą oceniane przez nauczycieli z Alhambra Instituto.

ZAWARTOŚĆ MERYTORYCZNA:

 • Wyrażenia w języku hiszpańskim: praktyczne zajęcia z mowy potocznej.
 • Więcej niż bingo: gry i zabawy w programie nauczania.
 • Unowocześnienie i aktualizacja: internetowa platforma Moddle.
 • Tablice interaktywne  podczas lekcji hiszpańskiego: programy dydaktyczne i tablice elektroniczne.
 • Używanie filmów video podczas nauczania języka.
 • Jak tu zrozumieć subjunitvo: metody nauczania trudnych struktur gramatycznych.
 • Język potoczny: zwroty i wyrażnenia.
 • Trochę ortografii: akcentowanie w języku hiszpańskim.
 • Eres czy estás? Zmiana znaczenia przy ser czy estar.
 • Przegląd literatury.
 • Nauczanie kulturalnych aspektów podczas nauki języka.

 

NASZE SEMINARIA DLA NAUCZYCIELI PORUSZAJĄ NASTĘPUJĄCE ASPEKTY:

APEKTY JĘZYKOWE
 • Towenie materiałów dydaktycznych.
 • Jak nauczać gramatyki w szkole.
 • Jak przygotować interesujące lekcje hiszpańskiego.
 • Tworzenie materiałów online.
 • Co interesuje a co nudzi .
 • Jak przygotowywać bloki ze słownictwem.

 

METODOLOGIA NAUCZANIA
 • Praca z nowoczesnymi nośnikami informacji np. MOODLE.
 • Metody używania technologii w nauczaniu.
 • Jak stworzyć interaktywne materiały dydaktyczne.
 • Nowe i stare metody nauczania.

 

APEKTY KULTUROWE
 • Zanurzenie w hiszpańską kulturę.
 • Hiszpańska polityka, historia, geografia i sztuka .
 • Hiszpańskie przyzwyczajenia i obyczaje.

 

DOŚWIADCZENIE NASZEJ EKIPY

Alhambra Instituto oferuje kursy hiszpańskiego dla nauczycieli w określonych terminach. Tutaj można sprawdzić daty kursów:

Daty naszych kursów języka hiszpańskiego 2016

Każdego lata staramy się zaproponować naszym nauczycielom kilka terminów. Dobrym momentem na przyjazd do Malagii są także ferie i okres Wielkanocy. Nasi nauczyciele są bardzo dobrze przygotowani do swojej pracy. Proponują swoim uczniom nie tylko rzetelną wiedzę o języku, ale także uaktualnione informacje na temat kultury i literatury. Kurs ma na celu zawodowy rozwój nauczycieli  i inspiracje w codziennej pracy.

.

[ultimate_spacer height=”20″]

ELE KURS DLA

TYDZIEŃ 2 TYGODNIE
CENY €370 €665

 

[ultimate_spacer height=”20″]

REZERWUJ      KONTAKT

[ultimate_spacer height=”40″]