Enter your keyword

Kursy języka hiszpańskiego dla erasmusów

Kursy języka hiszpańskiego dla erasmusów

Kursy języka hiszpańskiego dla erasmusów

Czy zamierzasz studiować w Maladze w przyszłym roku i musisz poprawić swoją znajomość języka hiszpańskiego? Bez względu na poziom hiszpańskiego Alhambra Instituto zaoferuje Tobie nie tylko bardzo dobre przygotowanie językowe przed rozpoczeciem studiów w Hiszpanii, ale także a może i przede wszystkim niezwykłą przygodę przed rozpoczęciem Erasmusa. Nie ma się nad czym zastanawiać! Wykorzystaj wakacje i przygotuj się językowo i mentalnie do tego co Ciebie czeka na hiszpańskim uniwersytecie. Nie wierz tym, którzy Cię zapewniają, że znajomość języka angielskiego jest wystarczająca. Bez znajomość języka hiszpańskiego nie masz szans na normalne funkcjonowanie w Hiszpanii!

spanishcourses-making-paella-300x158

 

 

Co proponujemy?

 

Wyjazd na Erasmusa do Hiszpanii bez znajomości języka hiszpańskiego nie jest dobrym pomysłem. Hiszpanie tak jak włosi nie uczą się języków obcych i znalezienie znajomych czy profesorów na uniwersytecie, którzy mówią w języku angielskim, jest niemal niemożliwe. Nie chcemy straszyć, ale brak możliwości komunikacji i zorganizwania się w nowym środowisku może przysporzyć wielkiego stresu i niepotrzebnych kłopotów. Najlepiej jest przygotować się odpowiednio do tej wyprawy i już w Polsce zacząć naukę hiszpańskiego. Początki są zawsze trudne, dlatego warto oswoić się z gramatyką i podstawowym słownictwem. Oczywiście nie oznacza to, że po kilku miesiecznym kursie w Polsce przyjedziecie do Hiszpanii i zaczniecie swobodne konwersacje. Oprócz kursu języka hiszpańskiego w Polsce polecamy kursy w naszej szkole w Maladze. Będąc tutaj poznacie wiele osób, które mają ten sam cel co wy. Chcą nauczyć się języka, przeżyć niepowtarzalną przygodę i pobyć tutaj. Jesteśmy przekonani, że po kilku tygodniach w Alhambra Instituto zdobędziecie wystarczającą wiedzę o języku hiszpańskim by móc porozumiewać się na uniwersytecie, w sklepie, z rówieśnikami, u lekarza.

Jeśli jednak nigdy nie małeś styczności z językiem hiszpańskim to szybko powinieneś zapisać się na nasze wakacyjne intensywne kursy przygotowujące. 8 tygodni to wystarczający czas, by nauczyć się hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym i zacząć wymianę na uniwersytecie w Maladze lub w innym mieście. Nasze kursy zaczynają się zawsze rano od godziny 9:00 i trwają 4 godziny dziennie. Każda lekcja trwa 55 minut. Grupy podzielone są pod względem znajomości języka hiszpańskiego i zazwyczaj liczą max 10 studentów jednej klasie.

Oprócz zajęć języka hiszpańskiego będziesz miał okazję poznać nowych ludzi, nowe miasto i nową kulturę. Nasi nauczyciele są przede wszystkim najlepszymi doradcami i przyjaciółmi. Szkoła organizuje dużo wspólnych kulturalnych zajęć popołudniowych. Podczas tego wspólnie spędzonego czasu wszyscy doskonale się integrują i oczywiście nawet nie zdają sobie sprawy, że za każdym razem uczą się czegoś nowego i podnoszą poziom języka hiszpańskiego.

Po kursie w Alhambra Instituto, w Maladze będziecie czuć się jak swoim drugim domu. Nasza szkoła jest jak jedna wielka rodzina. Poznacie tutaj wielu ludzi z całego świata i oczywiście spędzicie wspaniale czas. Połączycie przyjemne z pożytecznym. Będziecie w stanie zorganizować się w nowym kraju we wszystkich dziedzinach, ponieważ będziecie mówić odpowiednio po hiszpańsku. To możemy Wam zagwarantować.

Możemy również zorganizować zakwaterowanie! Nie zwlekajcie i zapisuje się tutaj: http://alhambra-instituto.org/application-form/! Mamy kilka ciekawych ofert dla studentów Erasmusa 2015-2016!