Enter your keyword

Kursy Hiszpański dla dorosłych – Malaga Hiszpania

Poznaj ludzi z całego świata! Intensywny Kurs Języka Hiszpańskiego dla dorosłych w Hiszpanii Malaga to piękne kosmopolityczne miasto
Ciesz się międzynarodowym towarzystwem i ciepłem!
Ucz się hiszpańskiego z nativami nad Morzem Śródziemnym
Przygotowujesz się do egazminu skorzystaj z naszej oferty! Prywatne zajęcia hiszpańskiego w naszej szkole Kursy języka hiszpańskiego dla seniorów w Hiszpanii

Hiszpański dla dorosłych, Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii dla dorosłych, Maladze, Kursy Językowe za Granicądla młodzieży i dorosłych

Hiszpański dla dorosłych

grupa dorosłych studentów w maladze, nauka hiszpanskiego,, Intensywny kurs hiszpańskiego w Hiszpania, Wakacyjne Kursy Hiszpańskiego dla młodzieżyWitamy w Alhambra Instituto, szkole hiszpańskiego dla obcokrajowców. Zapraszamy do uczestnictwa w  naszym programie nauki hiszpańskiego dla dorosłych. Nasz oddany i przyjazny zespół dba o to by wszyscy czuli się tutaj bardzo dobrze i szybko czynili postępy w nauce języka hiszpańskiego. Szkoła oferuje kursy dla młodzieży od 16-ego roku życia, ale także dla osób dorosłych. Coraz większym powodzeniem cięszą się nasze kursy 40+ i 50+. Co roku w okresie jesiennym, zimowym i na początku wiosny przyjeżdżają do nas głównie osoby dorosłe. Oferujemy Wam kursy ogólne semi-intensywne i intensywne języka hiszpańskiego.Nasze kursy języka hiszpańskiego dla dorosłych prowadzone są jednak przez cały rok.

W ofersie można znalezć kursy od jednego tygodnia do 36 tygodni. Jeśli nigdy wcześniej nie uczyłej się hiszpańskiego i Twój poziom jest zerowy, spójrz na daty 2016 dla początkujących.  Inne poziomy zaczynają zajęcia w każdy poniedziałek miesiąca.   Oferujemy lekcje hiszpańskiego na wszystkich poziomach, od początkującego do zaawansowanego.

spanish_summer_courses_for_adults_440Najlepszym sposobem na naukę języka obcego jest zamieszkanie w danym kraju. U nas znajdziesz sposób na bardzo szybkie opanowanie hiszpańskiego. Oprócz intensywnej nauki znajdziesz tutaj specjalistyczne porady dotyczące praktyk w Hiszpanii i otrzymasz pomoc w każdej kwestii. Malaga jest idealnym miejsce na rozpoczęcie niepowtarzalnej przygody Twojego życia. Przyjedź i przekonaj się sam!

[essb-fans style=”flat” cols=”3″]

Nauczyciele hiszpańskiego i metodologia

feel good Spanish courses for Senior citizens with highlight healthy aging activities and excursionsWszyscy nasi nauczyciele  są profesjonalnymi akredytowanymi nauczycielami języka hiszpańskiego. Ukończyli oni różne hiszpańskie uniwersytety i otrzymali  odpowiednie stopnie uniwersyteckie. Oprócz tego dodtakowo kształcą się przez cały czas. Wszyscy nasi nauczyciele biorą udział w szkoleniach by jak najlepiej nauczać uczniów z całego świata. Oprócz wiedzy merytorycznej, posiadają taże umiejętności pedagogiczne. Są to ludzie życzliwi, ciepli  i otwarci, którzy zawsze chętnie służą pomocą swoim uczniom.

senior citizens spanish courses Golden Age Spanish Courses seniors students - Spanish course for mature international studentsKursy hiszpański dla dorosłych: Stworzyliśmy w  szkole bardzo dobre i naturalne środowisko, w którym bardzo łatwo i przyjemnie przebiega nauka języka hiszpańskiego. Zapisz się na jednen z naszych kursów. Oferujemy kursy grupowe i indywidualne, semi intensywne i intensywne, generalne i specjalistyczne dla ekonomistów, lekarzy, prawników i nauczycieli.  Celem każdego naszego kursu jest przekazanie całej naszej wiedzy o języku i kulturze. Skorzystaj z naszej oferty. Warto wybrać właśnie nas, ze względu na jakość nauczania i najlepsze ceny w Maladze.

[ultimate_google_map lat=”36.72227″ lng=”-4.37415″ zoom=”16″ scrollwheel=”disable”]

Alhambra Instituto
+34 952 204 877

[/ultimate_google_map]