Enter your keyword

Intensywny kurs jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii, kurs hiszpanskiego w Maladze, kursy hiszpanskiego Malaga, jezyk hiszpanski

Kursy przygotowujące do egzaminów DELE w Hiszpanii

Alhambra Instituto oferuje kursy przygotowujące do egzaminu dele na każdym poziomie (A1- C2). 98% uczniów decydujących się odbyć w naszej szkole kurs przygotowujący do tego egzaminu, otrzymują dyplom DELE. Dyplom DELE jest uznawany na całym świecie, nie tylko wśród instytucji edukacyjnych, ale także w na rynku pracy. 

DELE, interaktywne kursy hiszpanskiego w maladzeLekcje

Oferujemy doskonałe przygotowanie do egzaminu. Nasi nauczyciele są egzaminatorami DELE, a więc wiedzą jak wygląda test i posiadają odpowiednie materiały. Do egzaminu przygotują cię używając nowoczesnej technologii intereaktywnej.

Dla kogo jest nasz kurs przygotowujący do egzaminu DELE?

  • Dla osób pragnących potwierdzić swoje umiejętności językowe.
  • Dla przyszłych studentów hiszpańskich uczelni.
  • Dla osób wybierających długoterminowe kursy w Alhambra Instituto.
  • Dla osób szukających pracy w Hiszpanii.

Kurs obejmuje 25 lekcji tygodniowo: 20 lekcji ogólnego hiszpańskiego w grupie oraz 5 lekcji indywidualnych przygotowujących do egzaminu DELE.

Zarezerwuj swój kurs hiszpańskiego

Rejestracja jest łatwa i daje ci możliwość wyboru kursu, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom. Jeśli masz jakieś wątpliwośći, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.