Enter your keyword

Już zbliżają się wakacje! Kiedy przyjeżdżacie do Malagi?

Już zbliżają się wakacje! Kiedy przyjeżdżacie do Malagi?

Już zbliżają się wakacje! Kiedy przyjeżdżacie do Malagi?

W okresie wakacyjnym od lipca do połowy września organizujemy w Alhambra Instituto specjalne kursy językowe dla młodzieży. Nasi najmłodsi uczniowie mogą zacząć kursy wakacyjne w każdy poniedziałek miesiąca. Tutaj można zobaczyć daty na lipiec 06.0715 do 17.07.15, 13.07.15 do 24.07.15, 20.07.15 do 31.07.15, 27.07.15 do 03.08.15.  Także w sierpniu w każdy poniedziałek witamy naszych polskich nastolatków. Oto daty na sierpień 03.08.15 do 14.08.15, 10.08.15 do 21.08.15, 17.08.15 do 28.08.15, 24.08.15 do 4.09.15. Nasz ostatni kurs wakacyjny dla młodzieży zaczyna się dnia 7 września i kończy się 18 września.

Już teraz warto rezerwować loty i przylecieć do nas tanimi liniami. Ryanair i Norwegian oferują dosyć dobre oferty. Bezpośrednio do Malagi można przylecieć liniami Norwegian z Warszawy i liniami Ryanair z Wrocławia i Krakowa. Cena kursu wraz z zakwaterowaniem u hiszpańskiej rodziny goszczącej z pełnym wyżywieniem i dodatkowimi kosztami rezerwacyjnymi wynosi 760 euro!! 

young_adults_students_spanishcourses_beach_malaga_440

Kogo namawiamy do uczestnictwa w kursach wakacyjnych? Przede wszystkim modzież od 16 roku życia. W okresie wakacyjnym mamy tutaj dwie przeważające grupy wiekowe, pierwsza to młodzież od 16 do 19 lat i druga grupa to studenci od 20 do 25 lat. W przypadku nastolatków nalegamy na rezerwowanie zakwaterowania z pełnym wyżywieniem u naszych hiszpańskich rodzin goszczących. Jest to najlepsze wyjście w przypadku, gdy dzieciaki przyjeżdżają bez opieki do Hiszpanii. Oczywiście studenci już sami mogą zadecydować jaką formę zakwaterowania wybierają. W naszej ofercie mamy także zakwaterowanie w mieszkaniach studenckich. Każdy student ma swój własny pokój. Nasze apartamenty składają się zazwyczaj z 4 sypialni, łazienki i salonu. Zarówno rodziny jak i apartamenty mają bardzo dobrą lokalizację blisko morza i blisko szkoły. Dzielnica w której jesteśmy jest bardzo spokojna i przepiękna. Szkoła znajduje się 3 minuty od głównej plaży. Dodatkowo jest to dzielnica pełna barów i restauracji, gdzie można znalezć dobre oferty cenowe.

studentow-grupa-polskich-nastolatkow-paella-w-maladze-550.jpgsummer_spanish_courses_in_malaga_3girls_440students_at_the_beach_floating_440

 

 

 

Oczywiście kurs to nie jedyna atrakcja tego wyjazdu. Uczniowie rano będą spedzać czas w szkole. Popołudniami jednak zorganizujemy im kulturalne i sportowe zajęcia. Wszystko odbywa się w języku hiszpańskim, gdyż zajęcia prowadzone są przez naszych nauczycieli hiszpańskiego oraz monitorów odpowiedzialnych za organizację czasu wolnego w szkole. Oto niektóre przykłady zajęć dodatkowych:

  • pierwszy dzień to wycieczka orientacyjna po centrum miasta
  • drugi dzień to wycieczka katamaranem, opalanie na statku i kąpiel w morzu
  • trzeci dzień do nauka gotowania hiszpańskiej potrawy paella
  • czwarty dzień to lekcja tańca flamenco
  • piąty dzień to sport na plaży lub wycieczka rowerowa
  • w weekendy organizujemy wycieczki do różnych andaluzyjskich miast takich jak Grenada, Kordoba, Sewilla, Ronda czy Nerja

Lato w Andaluzji rozpoczynamy od wielkiego świętowania na plaży. Wydarzenie to nazywa się Noche de San Juan. Wszyscy spotykają się na plaży, rozpalają ogniska i zaczynają świętowanie przy muzyce i śpiewach. Święto to przypada na koniec czerwca.

Kolejne wakacyjne wydarzenie to feria w Maladze, która zaczyna się 16 sierpnia i trwa cały tydzień.

Zapraszamy!