Enter your keyword

Happy Hours Prywatne Lekcje Hiszpańskiego w Alhambra Instituto

Prywatne Indywidualne lekcje hiszpańskiego w Hiszpanii

Prywatne Indywidualne lekcje hiszpańskiego w Hiszpanii,

Popołudniowa kawa z Alhambra Instituto przy podręczniku języka hiszpańskiego! Czekamy na Was codziennie od 15:00 do 20:00! 

Mieszkasz w Maladze, ale nadal nie mówisz dobrze po hiszpańsku i dodatkowo nie możesz zapisać się na kurs języka hiszpańskiego, ponieważ wszystkie kursy odbywają się rano?

Alhambra Instituto postanowiła wesprzeć swoich uczniów i pomóc wszystkim kursy hiszpańskiego Happy Hours w hiszpanii, Indywidualne prywatne lekcje hiszpańskiego Happy Hour ,happy hour kursy hiszpanskiego indywidualny na plazy maladzeobcokrajowcom, którzy pracują w godzinach rannych i nie mogą uczestniczyć w naszych intensywnych kursach języka hiszpańskiego.

Co proponujemy naszym uczniom? Wszyscy nasi uczniowie mają możliwość rezerwacji prywatnych lekcji języka hiszpańskiego popołudniami. Od poniedziałku do piątku, nasi najlepsi nauczyciele będą dawać prywatne zajęcia w godzinach, które Wam najbardziej odpowiadają.

Co uzyskasz rezerwując z nami popołudniowe godziny prywatne języka hiszpańskiego?

  • zaoszczędzisz aż 20%
  • będziesz miał możliwość uczestniczenia w prywatnych zajęciach one to one
  • spersonalizowny kurs przygotowany właśnie dla Twoich potrzeb
  • popołudniowa kawa z Alhambra Instituto = oszczędność. Zarezerwuj od 10 lekcji hiszpańskiego w godzinach od 15:00 do 20:00

 

Focused Spanish classes for adults Intensive & One-to-One in Malaga. SUPER-SAVER RATE Spanish language courses in Spain, SUPER-SAVER RATE One to One Spanish course, Malaga

Mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Proponujemy Wam prywatne zajęcia z profesjonalnym nauczycielem języka hiszpańskiego w godzinach popołudniowych w bardzo dobrej cenie. Oferta nazywa się HAPPY HOURS Z ALHAMBRA INSTITUTO. Możecie wysłać do nas zapytanie właśnie z tym tytułem prosząc o dodatkowe informacje. Czekamy na Wasze pytania:  alhambra@alhambra-instituto.org

Już teraz możemy Was zapewnić, że zaoszczędzicie aż 20% . Wykupcie z nami przynajmniej 10 godzinny prywatny kurs hiszpańskiego w godzinach popołudniowych a uzyskacie od nas niepowtarzalne materiały, profesjonalną opiekę specjalisty od języka hiszpańskiego, bardzo dobry spersonalizowany program.

kursy hiszpańskiego Happy Hours w hiszpanii, happy hour kursy hiszpanskiego indywidualny na plazy Maladze MalagaPodczas prywatnych zajęć języka hiszpańskiego program całkowicie zależy od naszego ucznia. Możemy pomóc Wam w konwersacji, ponieść znajomość teoretyczną i gramatyczną, wprowadzić profesjonalne słownictwo biznesowe lub żargon prawniczy. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Gwarantujemy wszystkim znaczne polepszenie znajomości języka hiszpańskiego w bardzo krótkim czasie. Wpadnij do nas na prywatne zajęcia w naszej szkole. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku od godziny 15:00 do 20:00!! To właśnie w tych godzinach mamy w Alhambra Instituto Happy Hours!

Pracujesz rano, ale szukasz możliwości połączenia pracy i codziennych obowiązków z nauką języka hiszpańskiego? Nie szukaj dalej i jedynie zapisz się na nasz nowy program! Pomożemy w przygotowaniach do egzaminu na uniwersytecie, w przygotowaniach do egzaminu DELE, w przygotowaniu dokumentów do pracy czy na uczelnie. Zawsze możesz liczyć na najlepszą i specjalistyczną pomoc ze strony nauczycieli Alhambra Instituto.

Czekamy na Was!

Poziomy języka hiszpańskiego: Od początkującego po zaawansowany! 

Happy Hours/ Popołudniowa Oszczędność z Alhambra Instituto

Mówienie: Czas na konwersacje. Dobrze przygotowane materiay stymulujące i rozwijające Twoje zdolności komunikacyjne
Slownictwo: Oferujemy bardzo dobrze przygotowane słownictwo na każdy temat. Z nami poznasz mnóstwo nowych wyrażeń
Gramatyka: Usystematyzujemy Twoją wiedzę o gramatyce hiszpańskiej
Wymowa: Ćwiczenia korygujące wady wymowy w języku hiszpańskim
Ćwiczenia: Rady i uwagi podczas każdych zajęć

 

 

 Jeśli masz pytania wypełnij ten formularz lub skontaktuj się z nami drogą mailową.