Enter your keyword

Gap year w Maladze w Hiszpanii | Alhambra Instituto

Gap year w Maladze w Hiszpanii | Alhambra Instituto

Gap year w Maladze w Hiszpanii | Alhambra Instituto

5 powodów dla których warto spędzić rok za granicą

Nie wiesz co zrobić ze sobą po studiach? Szkoła języka hiszpańskiego Alhambra Instituto poleca ci wziąć małą przerwę od polskiego życia studenckiego i zainwestować w swoją przyszłość.

Naszą radą dla Ciebie jest zainwestowanie w długoterminowy kurs języka hiszpańskiego w Maladze. Gdzie lepiej jak na południu Hiszpanii odpoczniesz po ciężkim okresie studiów? Największą zaletą gap year w Maladze jest to, że możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Na kursie nauczysz się języka, poznasz ludzi z całego świata i odkryjesz fantastyczne miejsca dzięki organizowanym przez nas zajęciom dodatkowym. Zakochasz się w w Maladze i jej mieszkańcach.

Malaga to znakomicie usytuowane, kosmopolityczne miasto, idealne na gap year dla absolwentów pragnących poprawić swoje umiejętności językowe mieszkając w Hiszpanii.

Oprócz kursów długoterminowych, Alhambra Instituto oferuje również krótkie kursy intensywne, idealne na wakacje dla tych, którzy jeszcze po wakacjach będą musieli wrócić na uczelnię.

young_adults_students_spanishcourses_beach_malaga_440
Intensywne Kursy hiszpańskiego w Hiszpania Erasmus Plus Maladze, Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii w szkole językowej alhambrainstituto
feria de abril