Enter your keyword

Kursy hiszpańskiego dla grup; Hiszpański dla młodzieży w Hiszpanii; Kursy hiszpańskiego do szkoły grup; Nastolatki Granicą Transmisje & Learn Junior hiszpańskich programów zanurzenie;

Zielona Szkoła w Hiszpanii w Maladze

Zielona Szkoła z Alhambra Instituto

Oto kilka z najważniejszych punktów naszego programu:

1. Witaj w Maladze!
Pierwszy dzień to czas, kiedy nasze grupy zapoznają się z funkcjnowaniem szkoły oraz poznają naszych profesorów. Wiemy jednak, że nasza szkoła to nie wszystko, dlatego każda z grup może liczyć na zwiedzanie centrum Malagi z jednym z naszych nauczycieli.

2. ¿Hablas español? Czyli kurs języka hiszpańskiego.
Dobrze wiemy, że zielona szkoła to niezwykły czas zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, dlatego staramy połączyć przyjemne z pożytecznym.
Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na najwyższym poziomie, prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie. Nie zapominamy jednak o tym, że nauka powinna być przede wszystkim dobrą zabawą. Nasi uczniowie mogą liczyć na interesujące lekcje z nutką humoru i wieloma praktycznymi ciekawostkami.

3. Wycieczki i inne atrakcje
A gdy czas nauki minie, na naszych uczniów czeka wiele ciekawych wycieczek oraz innych atrakcji kulturalnych, podczas których nie tylko mają okazję poznać najpiękniejsze miejsca Andaluzji. Jest to czas integracji i dobrej zabawy!

4. Zakwaterowanie
Oferujemy jedną z najciekawszych form zakwaterowania, jaką jest mieszkanie z hiszpańską rodziną. Nasze rodziny to zawsze osoby ciepłe i otwarte, służące pomocą w każdej sytuacji. A co najważniejsze, każda z naszych rodzin posiada wieloletnie doświdczenie w obcowaniu z uczniami z całego świata. Dzięki mieszkaniu z hiszpańską rodziną, uczniowie doświadczą hiszpańskiej kultury i zwyczajów oraz, co najważniejsze, przekonają się że zdobywana przez nich wiedza z języka hiszpańskiego ma zastosowanie w codziennym życiu.

5. Certyfikat
Każdy uczestnik naszych kursów językowych otrzyma certyfikat uczestnictwa w kursie językowym w Hiszpanii.

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb!

Prosimy zgłaszać wszelkie pytania dotyczące zielonej szkoły prosimy zgłaszać na alhambra@alhambra-instituto.org. Szybko udzielamy informacji, przedstawiamy propozycję oferty i kalkulujemy wszystkie koszty.

Zielona szkola w Hiszpanii w Alhambra Instituto
Zielona Szkoła w Maladze