Enter your keyword

Zielona Szkoła w Hiszpanii w Maladze – Kursy hiszpańskiego dla grup szkolnych w Maladze

wycieczki szkolne do Hiszpanii, nauka hiszpanskiego w Hiszpanii, wyprawy edukacyjne po Hiszpanii, wycieczki szkolne do Malagi, zielone szkoly w Hiszpanii

Zielona Szkoła z Alhambra Instituto

Oto kilka z najważniejszych punktów naszego programu:

1. Witaj w Maladze!
Pierwszy dzień to czas, kiedy nasze grupy zapoznają się z funkcjnowaniem szkoły oraz poznają naszych profesorów. Wiemy jednak, że nasza szkoła to nie wszystko, dlatego każda z grup może liczyć na zwiedzanie centrum Malagi z jednym z naszych nauczycieli.

2. ¿Hablas español? Czyli kurs języka hiszpańskiego.
Dobrze wiemy, że zielona szkoła to niezwykły czas zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, dlatego staramy połączyć przyjemne z pożytecznym.
Oferujemy kursy języka hiszpańskiego na najwyższym poziomie, prowadzone przez specjalistów w swojej dziedzinie. Nie zapominamy jednak o tym, że nauka powinna być przede wszystkim dobrą zabawą. Nasi uczniowie mogą liczyć na interesujące lekcje z nutką humoru i wieloma praktycznymi ciekawostkami.

3. Wycieczki i inne atrakcje
A gdy czas nauki minie, na naszych uczniów czeka wiele ciekawych wycieczek oraz innych atrakcji kulturalnych, podczas których nie tylko mają okazję poznać najpiękniejsze miejsca Andaluzji. Jest to czas integracji i dobrej zabawy!

4. Zakwaterowanie
Oferujemy jedną z najciekawszych form zakwaterowania, jaką jest mieszkanie z hiszpańską rodziną. Nasze rodziny to zawsze osoby ciepłe i otwarte, służące pomocą w każdej sytuacji. A co najważniejsze, każda z naszych rodzin posiada wieloletnie doświdczenie w obcowaniu z uczniami z całego świata. Dzięki mieszkaniu z hiszpańską rodziną, uczniowie doświadczą hiszpańskiej kultury i zwyczajów oraz, co najważniejsze, przekonają się że zdobywana przez nich wiedza z języka hiszpańskiego ma zastosowanie w codziennym życiu.

5. Certyfikat
Każdy uczestnik naszych kursów językowych otrzyma certyfikat uczestnictwa w kursie językowym w Hiszpanii.Więcej informacji dla grup wycieczki edukacyjne do Hiszpanii dla zorganizowanych grup szkolnych

Hiszpanski dla grup szkolnych w Hiszpanii, Kursy hiszpanskiego dla grupowe, Hiszpanski dla grup szkolnych to najlepsze oferty cenowe kursow jezyka hiszpanskiego w Hiszpanii

Dopasujemy kurs do Twoich potrzeb!

Prosimy zgłaszać wszelkie pytania dotyczące zielonej szkoły prosimy zgłaszać na alhambra@alhambra-instituto.org. Szybko udzielamy informacji, przedstawiamy propozycję oferty i kalkulujemy wszystkie koszty.

Zielona szkola w Hiszpanii w Alhambra Instituto
Zielona Szkoła w Maladze

Nasza oferta:

  • Kurs oparty na jednym z naszych standardowych kursów, w małych grupach, dostosowanych pod względem poziomu znajomości języka
  • Zakwaterowanie u hiszpańskiej rodziny z pełnym wyżywieniem

Chcemy, abyś spędził z nami niezapomniany czas, dlatego możemy przygotować dla Ciebie ofertę specjalnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Zostań naszym partnerem

Jeżeli jesteś nauczycielem lub agentem wycieczek zagranicznych i chcesz przysłać do nas grupę szkolną, z przyjemnością odpowiemy na Twoją wiadomość. Skontaktuj się z nami Więcej informacji dla grup wycieczki edukacyjne do Hiszpanii dla zorganizowanych grup szkolnych

Alhambra Instituto znajduje się w Pedregalejo, urokliwej dzielnicy Malagi, ponad półmilionowego miasta położonego na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Nasza szkoła położona jest 100 metrów od plaży i naprzeciwko przystanku autobusowego, z którego w 15 minut można dojechać do historycznego centrum Malaga. Szkoła składa się z recepcji, dwunastu klimatyzowanych sal, słonecznego patio i sali multimedialnej zkomputerami. W każdym miejscu na terenie szkoły dostępna jest sieć WiFi.

Nasza szkoła oferuje szeroką gamę kursów dla dorosłych, młodzieży, osób powyżej 50tego roku życia oraz grup szkolnych.

Wszyscy nasi nauczyciele to native speakerzy, a w czasie lekcji mówimy tylko po hiszpańsku, by móc nauczyć się jeszcze więcej.

Szczegółowy program kursu językowego:

Grupy dzielimy pod względem znajomości języka, dlatego pierwszego dnia w szkole, na początku zajęć, odbywa się test poziomujący.

Podczas zajęć wykonujemy ćwiczenia, dyskutujemy, odgrywamy scenki, śpiewamy i przede wszystkim jak najwięcej mówimy.

Lekcje trwają w godzinach 9-13.

W naszej szkole uczą się studenci z calego świata, więc będziesz mieć okazję nie tylko uczyć się języka hiszpańskiego, lecz także poznać wiele innych kultur.

Zakwaterowanie:

Ofreujemy dwa rodzaje zakwaterowania: możeszmieszkać u hiszpańskiej rodziny lub we współdzielonym z innymi uczniami apartamencie.

Pierwsza opcja pozwoli Ci ćwiczyć hiszpański nawet po kursie, 24 godziny na dobę, oraz mieć kontakt z hiszpańską kulturąi życiem rodzinnym. Wszystkie nasze rodziny mieszkają w pobliżu szkoły (maksymalnie 15 minut spacerem), zostały przez nas odwiedzone i sprawdzone, co jest gwarancją najwyższej jakości usług.

Mieszkając w apartamencie możesz poznać pozostałych studentów i poznać inne kultury oraz ćwiczyć hiszpański z ludźmi, którzy tak jak Ty przyjechali tu, aby się go nauczyć.

Każde z mieszkań dysponuje pokojami jedno- lub dwuosobowymi, w pełni wyposażoną kuchnią, pokojem wspólnym z telewizorem oraz dostępnem do sieci WiFi. Sprzątanie odbywa się raz na tydzień.

Jeśli chcesz do nas przyjechać, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami mailowo (alhambra@alhambra-instituto.org)

Nasz program zajęć dodatkowych i wycieczek jest specjalnie zaprojektowany, by pomóc naszym uczniom szybciej i lepiej poznać hiszpańską kulturę.

W połączeniu z kursem językowym, uczeń może ćwiczyć swój hiszpańskich w codziennych sytuacjach oraz poznać miasto i mieszkających tu ludzi. Alhambra Instituto daje Ci okazję do zawarcia przyjaźni na całe życie.

Alhambra Instituto tworzy skorelowany, ciekawy i dynamiczny program nauki języka z popołudniowymi zajęciami, a wszystkie one są ukierunkowane na aktywne i efektywne poznawanie języka hiszpańskiej kultury.

Programy grupowe zawierają opiekę, zakwaterowanie, aktywności oraz tranfer z i na lotnisko. Możesz dopasować go do Twoich wymagań, dołączając dodatkowepopołudniowe lub całodniowe wycieczki. Standardowy program zawiera pięć aktywności w ciągu tygodnia.

Jeżeli planujesz przyjechać ze swoimi uczniami do Malagi, skontaktuj się z nami i pomożemy Ci zaplanować wyjazd dla Twojej grupy.

Nauczyciele i opiekunowie towarzyszący grupie

  • KURS: Nauczyciele lub opiekunowie grupy mogą za darmo brać udział w dowolnymkursie w ciagu swojego pobytu, jeżeli tylko będzie w tym czasie w szkole prowadzona grupa na ich poziomie językowym.
  • ZAKWATEROWANIE, AKTYWNOŚCI I WYCIECZKI: W zależności od liczebności grupy oraz wybranej opcji zakwaterowania, nauczyciele będą mieli następujący wybór:
    • Grupy od 15 do 19 uczniów: Jeden nauczyciel  otrzymuje zakwaterowanie gratis (we współdzielonym apartamencie lub u hiszpańskiej rodziny z częściowym wyżywieniem). Cena pokrywa również koszt aktywności oraz zaplanowanych wycieczek.
    • Grupy od 20 do 35 uczniów: Dwóch nauczycieli otrzymuje darmowe zakwaterowanie (z hiszpańską rodziną z częśćiowym wyżywieniem) oraz aktywności i wycieczki.
    • Grupy od 20 do 35 uczniów: Trzech nauczycieli otrzymuje zakwaterowanie gratis (z hiszpańską rodziną z częśćiowym wyżywieniem) oraz aktywności i wycieczki.

Pobyt w hotelu lub hostelu nie jest refundowany.

 

Więcej informacji

Ubezpieczenie medyczne: Uczniów zachecamy do uregulowania kwestii związanych z ubezpieczeniem przed podróżą do Hiszpanii

Pierwszego dnia kursu bardzo prosimy o przybycie z uczniami pół godziny wcześniej (o 8:30), by napisać test poziomujący, który ustali, do której grupy mają się udać. Od następnego dnia lekcje trwają już od 9 do 1. Po zajęciach,  codziennie organizowane jest inne wyjście. Uczniowie mają też dużo czasu wolnego, więc mogą przywieźć ze sobą również kieszonkowe, by kupić pamiątki.

Having studied at the Alhambra Institute last year I returned in April 2017 for another two weeks at the school. It was again an excellent experience. The teaching is professional, interactive and engaging. At times the classes are challenging but the teachers ensure that at the end the students understand the objectives of the class and are able to move forward. The teachers ensure that each student is involved in the class. I enjoy the changes of teacher during the week, as this enables the students to experience different teaching styles and accents. The extra curricular activities are also excellent, extremely enjoyable and well guided and informative. I highly recommend the school to anyone wishing to learn this delightful language. Málaga is a great town, safe, cultured, fun, with great food, bars and museums. Friendly people, good transport and sun.leer más
Margaret Morlan
Margaret Morlan
09:23 02 May 17
I have been following my internship at Alhambra Instituto for 5 months and it was truly an incredible experience. The school is great and the teachers and the people at the school are really kind. I felt part of the team immediately, could follow some Spanish courses in order to improve my Spanish and they taught me more about the Spanish culture. I had a great time, met great people and learnt a lot. I recommend this language school to everybody who wishes to learn to Spanish language and be immersed in the Spanish culture. Thank you for the great time Alhambra Instituto!! 🙂leer más
Celine Merkx
Celine Merkx
11:16 27 Jun 16
In May 2016, I spent two weeks in Málaga at the Alhambra Instituto to improve my Spanish skills. Ever since my landing, I felt at home: Cristina picked me up at the airport and showed me many things on our way to the apartment, which became my home for the next two weeks. My roommates were fantastic and the internationality of our flat gave me the wonderful opportunity to start talking Spanish from the very beginning. The Alhambra Family had it figured out! :-) My sojourn got even better as my classes begun. The school has a familiar atmosphere and the teaching level is very high. The teachers’ specialised knowledge, their patience and their talent to explain every particularity in grammar is captivating. Lorenzo, Andrés, Fran, Carlos, Ana and Pilar achieved “to dust” my Spanish in only a few days and disposed me very well for the DELE exam. Furthermore, the extracurricular activities and excursions permit a totally immersion into the Spanish language and culture. Unfortunately, I had to less time to join the activity programs, but I will next time. As a matter of facts, I will come back as soon as possible to continue my studies!leer más
Aldiana Mazza
Aldiana Mazza
14:43 01 Jun 16
Highly recommended. I have just returned from taking a two-week course at the Alhambra Instituto and can thoroughly recommend it. The teachers are excellent, patient and encouraging, and they cover a lot of ground in the time available. It’s hard work but fun. Lessons are often light-hearted, which makes learning enjoyable. There is a friendly atmosphere at the school with a mixture of younger and older people. The school recognises that the over-fifties often like to have classes with others of their own age, and the Instituto specifically caters for this, although everyone mixes well and chats to each other during break times. I’m now hoping to move forward from beginners Spanish to learn more in the future.leer más
Jan Cutler
Jan Cutler
15:58 19 Feb 15
Very recommended, all the teachers are very nice and welcoming. Very cozy and nice environment, they offer trips everyday of the week and they sometimes take you to an outing after class to have lunch with students and teachers. The location is perfect on the beach. I went for 6 weeks and i already felt like i know everyone and i didn't want to leave. leer más
ammar Mufti
ammar Mufti
08:25 13 Jun 15
Excellent teachers and facilities. Course prices are similar to other schools' ones but I don't think they would have treated us as good as here. I definitely recommend it.leer más
rabby mounir
rabby mounir
14:45 27 Aug 17
I attended Alhambra for almost the entire month of June through an intersession abroad program from my university. This school was truly the best school I could have attended. They taught me everything I needed to learn to further my studies in Spanish. They not only personalize the learning so you can be successful at improving the language, but they also have such a positive energy when they teach.I had the pleasure of learning from Pilar, Andrés, Lorenzo and Fran. All of them push you to be a better student and Spanish speaker. They take their time to explain anything you are confused about and make sure you understand the content before moving on. In addition to the amazing teachers, Alhambra has amazing cultural activities and trips you can take part in throughout the week. These activities include visiting historical sites with incredible views, shopping at the local market, and taking a dive into the Mediterranean Sea through a boat ride.Through this school, I not only improved in Spanish, but I also became friends with people from around the world. If I have the opportunity, I will most definitely return to this school. I would highly recommend this school to anybody, no matter the age or the knowledge of the Spanish language and culture.leer más
Mariana Martins
Mariana Martins
19:09 25 Jul 17
I spent two weeks at Alhambra and only wish I could have spent two months there! The school is great. Andrés, Elisa, Fran, Lorena, Lorenzo and Rocio we're all wonderful teachers; well prepared, experienced, enthusiastic and effective. I learned a lot and really enjoyed myself. The location in Pedregalejo is very nice, close to the beach and only a quick and easy bus ride to the city center of Malaga. The prices of their courses are very reasonable and I would highly recommend the school to anyone who wants to learn Spanish in the sunny south of Spain. Thank you Alhambra!!leer más
Sean Boudreau
Sean Boudreau
13:43 30 Jun 17
My 2 weeks at Alhambra Instituto were outstanding, due to Fran, a true teacher, Spanish to Spanish method, excellent workbook, magic interactive white-board. Really a computer I could open up on my computer.I’m a Senior, thus slower. But within 15 days, I understood 50 to 80%, reading 50 to 70 %. Speaking was harder. There are Senior Courses too !Soy de Francia y también Estados Unidos. Lynneleer más
Lynne Le Pottier
Lynne Le Pottier
21:02 03 Feb 18
It was one wonderful spanish experience for 2 weeks!! At the very first I didnt knew single Spanish but in just 2weeks I was able to make a simple conversation with Espanolas! Not only my spanish skills improved but the thing is that I really did enjoyed the time in Malaga with this wonderful Spanish school. My best and true Amigo y professor Fran! He really knows how to teach the Spanish beginner and moreover very funny. Maybe because the class was fun, my spanish skills just enhanced belong. Thank you so much for the splendid experience there in Malaga.Ps. You are the best Fran! Buena Suerte con tu perros y gatos!leer más
Sidney Seo
Sidney Seo
10:51 09 Feb 18
I was so impressed all the class here and specially Fran. He was the best teacher I have met in my life. Hopefully, I want to study one more time if possible. At first, It was so hard to adapt learning spanish.but thanks to Fran,we could manage to study spanish easily. Fran!! Sidney and I will really miss you even in Korea. Thanks for everything you did for us.leer más
Ray Kim
Ray Kim
11:42 09 Feb 18