Enter your keyword

Cristina Cara

Jestem często pierwszą osobą, z którą mają styczność uczniowie Alhambra Instituto. Bardzo miło jest zobaczyć młode osoby, która chcą poznać Twoją kulturę, historię i język

intensive Spanish language course,Alhambra Instituto Spanish language school Spanish courses for beginners - intensive spanishcoursesCześć, jestem Cristina. Jestem osobą bardzo towarzyską i uwielbiam pracę w kontakcie z innymi ludźmi . Podczas mojej pracy w Alhambra Instituto czuję się jak „ryba w wodzie . ”

Kiedy skończyłam psychologię na Uniwersytecie w Maladze, dołączyłam do rodziny Alhambra Instituto. Na początku jedynie nauczałam języka hiszpańskiego, dzisiaj także koordynuuję przywozy z lotnisk i odwozy na lotnisko. Można powiedzieć, że jestem pierwszą i ostatnią osobą, która ma kontakt z uczniem.

Uwielbiam pracę jako nauczyciel , ale również tę drugą część mojej działalności w szkole –przywozy i odwozy na lotnisko. Dlaczego ? Bo jestem pierwszą osobą, która poznaje studentów . Mam możliwość uczestniczenia w pierwszej przejażdżce po mieście. Mogę im trochę poopowiadać i pokazać miasto, padają wówczas pierwsze pytania i wątpliwości. W drodze powrotnej do domu natomiast zdaję sobie sprawę z postępów jakie zrobili uczniowie. Mogę się już z nimi porozumiewać po hiszpańsku. Dzięlą się oni ze mną swoimi radościami i smutkami, swoimi doświadczeniami, opowieściami i uczuciami na temat Hiszpanii , Andaluzji , Malagii, kultury , ludzi w szkole , innych uczniów oraz ich współlokatorów .

Coś, co mnie ekscytuje to, gdy widzę drugi raz nazwisko tego samego studenta, który już wcześniej był w szkole. To zawsze oznacza, że uczeń czuje się komfortowo i dlatego chce wrócić i uczestniczyć w innych oczywiście w Alhambra Instituto . Nasz główny cel to stworzenie przyjaznej dla studentów atmosfery i budowanie ciągłego zaufania podczas zajęć i nauki hiszpańskiego. Szkoła powinna być jak własny dom, do którego można i chce się wracać.
Dzięki studentom odkryłam inną Malagę, Malagę interesującą, fascynującą, Malaga piękną i ciepłą.
Mam nadzieję, że zobaczymy się już wkrótce na lotnisku i w szkole .