Enter your keyword

Andres Millan

Ta praca to moja pasja

Witam Was serdecznie!

Mam na imię Andres. Jestem absolwentem filologii angielskiej. Pracuję w Instytucie Alhambra od piętnastu lat. Dla mnie być nauczycielem hiszpańskiego to bardzo ekscytująca praca. Pozwala mi na poznawanie ludzi z całego świata! Przy swoich uczniach zawsze czuję się znacznie młodziej. Pozwalają mi oni na ciągłe poznawanie nowych kultur i zwyczajów, które zmieniają się także z upływem czasu. Czas w szkole płynie mi bardzo szybko. Każdy tydzień to coś nowego i niezwykłego. Przyjeżdżają bowiem nowi uczniowie, którzy są niepowtarzalni. Staram się by każdy nowy kurs był niezwykły i bardzo intensywny. Priorytet to bowiem nauczyć dobrze hiszpańskiego!

W szkole uczę się hiszpańskiego na wszystkich poziomach. Co roku prowadzę także kursy przygotowujące do oficjanych egzaminów DELE także na wszystkich poziomach. Muszę się pochwalić, że dawalność wśród naszych uczniów jest niemal 100%! Specjalizuję się także w specjalistycznym języku biznesowym. Prowadzę konwersacje z ekonomii w języku hiszpańskim. Jest to jeden z naszych specjalistycznych kursów, na którym można się nauczyć specjalistycznego słownictwa, skomplikowanych składni i wyrażeń.

Kultura to również ważna część mojej pracy. W klasie rozmawiamy zawsze dużo o hiszpańskich zwyczajach i tradycjach. Często wybieram się ze studentami do muzeów, teatru, obiektów kulturalnych w Maladze. W weekendy towarzyszę uczniom podczas wycieczek po całej Andaluzji.

Jestem Hiszpanem, więc kocham paellę, flamenco i walki byków.

Zapraszam do Alhambra Instituto!