Enter your keyword

Kursy przygotowane specjalnie dla grup, Kursy hiszpanskiego dla grup szkolnych w Maladze Hiszpanii;wycieczki edukacyjne do Maladze dla grup szkolnych Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii;Intensywny Kursy Hiszpańskiego: Nauka hiszpańskiego Hiszpania;

Kursy dla grup w Maladze w Hiszpanii

Instituto Alhambra oferuje uczniom i nauczycielom języka hiszpańskiego nowe satysfakcjonujące doświadczenia! Uczniom gimnazjów i liceów umożlwiamy naukę języka hiszpańskiego w Maladze, a pedagogom kursy hiszpańskiego i specjalne szkolenia dla nauczycieli ELE.

W całym roku 2017 oferujemy duże rabaty na kursy dla grup w Maladze, zwłaszcza dla grup szkolnych z Polski. W ostatnich latach zainteresowanie językiem, kulturą, sztuką i historią Hiszpanii znacznie wzrosło. Jesteśmy przekonani, że pomysł zorganizowania z nami przyjazdu grup szkolnych wraz z nauczycielami wiodącymi zainteresuje każdą szkołę, w której jest nauczany język hiszpański.

Nauczycielu, zorganizuj razem z nami niesamowitą przygodę dla swoich uczniów! Razem stworzymy najlepszy dla was program, który połączy w sobie naukę z popołudniowymi zajęciami kulturalnymi.

Uczniowie zwiedzą zabytki, których w Maladze nie brakuje. Zapoznają się nie tylko z niezwykle ciekawą historią tego miasta, ale również poznaja tutejszą kulturę i obyczaje co jest niezwykle ważnym elementem nauki języka hiszpańskiego! Poza tym, będą mieli możliwość zwiedzenia innego andaluzyjskiego miasta. Nie zabraknie też czasu na plażę, ponieważ szkoła położona jest w przepięknej dzielnicy Pedregalejo położonej nad brzegiem morza.

Podczas gdy uczniowie przebywają na zajęciach z języka hiszpańskiego, profesorowie również mogą cieszyć się wybranym kursem. Jeśli grupa liczy więcej niż 15 osób, nauczyciel/nauczycielowie (w zależności od wielkości grupy) otrzymuje taki kurs gratis!

Podstawowe informacje

  • 20 lekcji tygodniowo
  • min. 15 uczniów
  • czas trwania: min. 1 tydzień

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy profesjonalną obsługę i pomoc w organizacji całego pobytu i wszystkich formalności z nim związanych. Mówimy po polsku!

Alhambra Instituto cursos para grupos
Cursos para grupos en Malaga
Alhambra Instituto grupos

Drogi nauczycielu, jeśli masz jakieś specjalne wymagania
(określone tematy wycieczki, narzucony z góry własny program, specjalne życzenia dotyaczące programu kulturalnego czy zakwaterowania), poinformuj nas.

Prosimy zgłaszać wszelkie pytania dotyczące grup na alhambra@alhambra-instituto.org.

Szybko udzielamy informacji, przedstawiamy propozycję oferty
i kalkulujemy wszystkie koszty.