Enter your keyword

Kursy przygotowane specjalnie dla grup, Kursy hiszpanskiego dla grup szkolnych w Maladze Hiszpanii;wycieczki edukacyjne do Maladze dla grup szkolnych Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii;Intensywny Kursy Hiszpańskiego: Nauka hiszpańskiego Hiszpania;

Kursy dla grup w Maladze w Hiszpanii

Alhambra Instituto oferuje uczniom i nauczycielom języka hiszpańskiego nowe, wspaniałe doświadczenie! Uczniom gimnazjów i liceów umożlwiamy naukę języka hiszpańskiego w Maladze, a pedagogom kursy hiszpańskiego i specjalne szkolenia dla nauczycieli ELE.

W ostatnich latach w Polsce zainteresowanie językiem, kulturą, sztuką i historią Hiszpanii znacznie wzrosło, dlatego w całym roku 2018 oferujemy Wam duże rabaty na kursy dla grup w Maladze.

Jesteśmy przekonani, że pomysł zorganizowania wycieczki szkolnej wraz z Alhambra Instituto zainteresuje każdą szkołę, w której jest nauczany język hiszpański.

Nauczycielu! Przygotuj razem z nami niesamowitą przygodę dla swoich uczniów! Razem stworzymy dla Was najlepszy program, który połączy w sobie naukę z popołudniowymi zajęciami kulturalnymi.

Uczniowie zwiedzą zabytki, których w Maladze nie brakuje. Zapoznają się nie tylko z niezwykle ciekawą historią tego miasta, ale również poznają tutejszą kulturę i obyczaje, co jest niezwykle ważnym elementem nauki języka hiszpańskiego! Poza tym, będą mieli możliwość zwiedzenia innego andaluzyjskiego miasta – Granady, Sewilli, Kordoby bądź Rondy. Nie zabraknie też czasu na plażę, ponieważ szkoła znajduje się w przepięknej dzielnicy Pedregalejo położonej tuż nad brzegiem morza.

Podczas gdy uczniowie przebywają na zajęciach z języka hiszpańskiego, nauczyciele również mogą uczestniczyć w wybranym kursie. Jeśli grupa liczy więcej niż 15 osób, nauczyciel/nauczyciele (w zależności od liczebności grupy) otrzymuje taki kurs gratis!Więcej informacji dla grup wycieczki edukacyjne do Hiszpanii dla zorganizowanych grup szkolnych

Podstawowe informacje

  • 20 lekcji tygodniowo
  • min. 15 uczniów
  • czas trwania: min. 1 tydzień

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś! Oferujemy profesjonalną obsługę i pomoc w organizacji całego pobytu i wszystkich formalności z nim związanych. Mówimy po polsku!

Alhambra Instituto cursos para grupos
Cursos para grupos en Malaga
Alhambra Instituto grupos

Drogi nauczycielu, jeśli masz jakieś specjalne życzenia
(określone tematy poruszane podczas wycieczki, własny program, preferencje dotyczące harmonogramu kulturalnego czy zakwaterowania), poinformuj nas.

Prosimy zgłaszać wszelkie pytania dotyczące grup na alhambra@alhambra-instituto.org.

Szybko udzielamy informacji, przedstawiamy propozycję oferty
i kalkulujemy wszystkie koszty.Więcej informacji dla grup wycieczki edukacyjne do Hiszpanii dla zorganizowanych grup szkolnych