Enter your keyword

Karnawał w Maladze

Karnawał w Maladze

Karnawał w Maladze

Karnawał w Maladze to lokalne święto, popularna fiesta organizowana w okresie Wielkiego Postu. Święto te wyróżnia się kolorowymi uroczystościami multikulturalnymi. Uroczystości karnawałowe są organizowane w Centrum Historycznym miasta, a także we wszystkich dzielnicach Malagi.

Fiesta ta organizowana jest przez Fundación Ciudadana del Carnaval i rozpoczyna się w Maladze. Uroczystości karnawałowe tworzone są przez grupy śpiewu, kwartety i chóry. Wszystkie te grupy z różnych części miasta, jak i z całej Andaluzji spotykają się w Teatrze Cervantesa na konkursie. Konkurs polega na organizowaniu przez te grupy barwnych pochodów, podczas których rozlega się głośna muzyka przy której wszyscy ludzie bawią się i świętują. Podczas tej fiesty ulice miast sa przystrojone kolorowymi światełkami. W okresie Karnawału w Maladze mieszkańcy miasta spędzają czas na ulicach miast obserwując spektakularne uroczystości, które się tam odbywają.

W okresie Karnawału w Maladze ważną rolę odgrywa też gastronomia. Każda dzielnica miasta organizuje degustacje lokalnych posiłków dla wszystkich ludzi, którzy chcą bawić się podczas uroczystości.

Aby sprawdzić rozkład wszystkich uroczystości organizowanych podczas Karnawału w Maladze w obecnym roku kliknij następujący link: http://www.carnavaldemalaga.es/index.php/agenda/month.calendar/2018/02/02/-

 

Kursy hiszpańskiego w słonecznej Maladze! Oferujemy Ci do 10% zniżki na Twój kurs INTENSYWNY 20, jeśli zarezerwujesz co najmniej 2 tygodnie i dokonasz rezerwacji do końca lutego 2018r.

Zapraszamy do kontaktu:
Hasło: KARNAWAŁ