Enter your keyword

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii dla seniorów 50+ Wyjazdowe kursy hiszpańskiego dla grup szkolnych Kurs hiszpańskiego w Hiszpanii dla studentów i dorosłych
Zakwaterowanie
Zajęcia dodatkowe

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii: Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii w przepięknej, nadmorskiej dzielnicy Malagi w Hiszpanii – nowe, intensywne kursy języka hiszpańskiego dla uczniów z całego świata, w każdym wieku. Kursy rozpoczynają się w każdy poniedziałek przez cały rok.

Dzięki naszym intensywym kursom dla profesjonalistów i menedżerów nauczysz się języka hiszpańskiego, niezbędnego do codziennych rozmów w komunikacji biznesowej.

Działamy nieprzerwalnie od 1980 roku, oferując intensywne oraz superintensywne kursy hiszpańskiego w Maladze. Nasza szkoła słynie z wysokiej jakości kursów języka hiszpańskiego i najlepszymi udogodnieniami w nauczaniu języka hiszpańskiego, zapewniając wysoki poziom nauki. Oferujemy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, od absolutnie początkujących do zaawansowanych.

Jesteśmy pierwszą szkołą języka hiszpańskiego w Maladze wyposażoną w klimatyzowane sale oraz interaktywne tablice w każdej klasie, które ułatwiają i przyspieszają przyswajanie przepięknego języka hiszpańskiego.

Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, Nauka hiszpańskiego w Hiszpania Maladze, Nauka hiszpańskiego w Hiszpanii, Kurs hiszpańskiego Malaga,Hiszpania kursy językowe za granicą,

Oferujemy Ci:

  • Kursy hiszpańskiego w Hiszpanii, w średniej wielkości grupach i przytulnej szkole.
  • Szeroki wybór kursów hiszpańskiego w wymiarze 20, 25 czy 30 lekcji tygodniowo.
  • Alhambra Instituto stawia na nauczanie z wykorzystaniem nowych technologii i posiada tablice interaktywne w każdej sali.
  • Każda lekcja trwa 55 minut, a więc za uczysz się 25% więcej niż w innych szkołach języka hiszpańskiego w Maladze!
  • Alhambra Instituto została wyróżniona przez prezydenta miasta Malagi w ramach Systemu Jakości Turystyki Hiszpańskiej

NASZE KURSY

DLACZEGO WARTO UCZYĆ SIĘ W ALHAMBRA INSTITUTO

DOŚWIADCZENIE

Posiadamy ponad 35-letnie doświadczenie w nauczaniu i odwiedziło nas ponad 25 tysięcy uczniów.

GWARANCJA JAKOŚCI

Stuprocentowe zadowolenie z ceny i jakości nauczania.

OBSŁUGA

Pomoc uczniom 24 godziny na dobę.

Wysoko wykwalifikowani nauczyciele

Wysoko wykwalifikowani nauczyciele posługujący się interaktwnymi techikami nauczania.